Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WOŚP: Starosta Cieszyński już kwestuje

Mieczysław Szczurek, Starosta Cieszyński już kwestuje jako wolontariusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można go spotkać na ulicach Cieszyna.

Od wczesnego ranka na ulicach naszego powiatu można spotkać wolontariuszy, którzy zbierają na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród nich również Starosta Cieszyński,  Mieczysław Szczurek.

Wyruszam w okolice cieszyńskiego Rynku – zapowiedział starosta. Mieczysław Szczurek, ma również e-skarbonkę, do której zbiera datki na rzecz WOŚP. E-SKARBONKA
Dodatkowo w ramach WOŚP można wylicytować „złotą strzałę”, pierwszy samochód Starostwa Powiatowego w Cieszynie marki Honda, który zakupiony został za czasów starosty Andrzeja Georga.  LICYTACJA TUTAJ

Po kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Cieszyńskiego wybuchł skandal, w momencie, kiedy okazało się, że została zapłacona przez ówczesnych pracowników Starostwa gotówką wyjętą z prosto z reklamówki... Już wtedy obowiązywały przepisy, że od określonej kwoty można płacić wyłącznie przelewami. - Cieszę się, że ktoś zostanie nabywcą takiego samochodu z taką historią - mówi Andrzej Georg.


Pierwszy Starosta używał jej wyłącznie do dalszych podróży służbowych (wyjazdy na zgromadzenia Związku Powiatów Polskich, etc.). Na co dzień jeździł nią kierowca zatrudniony w cieszyńskim Starostwie.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-01-30 13:41:14
tom lem: ... któżby się nie cieszył, znajdując nabywcę "samochodu" z przebiegiem 359408 km ;-)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: