Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Włamanie do banku

Włamali się i ukradli pieniądze. Zdarzenie to miało miejsce 12 czerwca (piątek) około 2 w nocy. Włamywacze okradli placówkę banku w Dębowcu.

Nieustaleni, na chwilę obecną sprawcy, pokonali zabezpieczenia placówki i ukradli znajdującą się w pomieszczeniu banku gotówkę. Czynności śledcze prowadzone w tej sprawie, kradzieży z włamaniem, są obecnie w toku. Prowadzą je dochodzeniowcy z zespołu kryminalnego skoczowskiego komisariatu – informuje asp. Krzysztof Pawlik oficer prasowy KPP w Cieszynie. 

Na razie Policja nie udziela więcej informacji w tej sprawie. Punkt Obsługi Klienta w Dębowcu jest nieczynny do odwołania. Klienci swoje sprawy mogą załatwić w Skoczowie.  

Jak informuje asp. Krzysztof Pawlik od początku roku na terenie powiatu cieszyńskiego odnotowano 89 kradzieży z włamaniem. W roku 2019 odnotowano 142 tego typu zdarzenia.  

 

redd

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-06-17 16:21:00
: To może mieć związek z kradzieżą pieczywa kilka dni temu spod sklepu w Dębowcu.
2020-06-17 18:03:11
krzysztof.mm: ...a może z kupnem dżemu na jarmarku?: ""Gdyby Trzaskowski kupił dżem z publicznych środków od znajomego instruktora narciarskiego lub handlarza bronią, trzykrotnie przepłacając, nie byłoby sprawy" - Donald Tusk, 10/10 - zakute łby i podobne łosie przestają w tym momencie panować nad zdzierżami
2020-06-18 21:42:19
jahu: Jakaś szajka grasuje, wczesniej okradli lewiatan w Dębowcu a teraz skok na bank. To raczej nie byli jacyś lokalni pijaczki czy kieszonkowcy tylko przestępcy grubego kalibru.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: