Wiślanie w czołowej „3”!

Letni Puchar Kontynentalny dobiegł końca. Aleksander Zniszczoł oraz Tomasz Pilch ukończyli niedzielny konkurs w Lake Placid na podium.

Aleksander Zniszczoł skompletował hat-tricka w Stanach Zjednoczonych, ponieważ wszystkie trzy konkursy ukończył w czołowej „3”. Zawodnik Wiślańskiego Stowarzyszenia Sportowego w niedzielnym konkursie ponownie uplasował się na 2. pozycji. I ponownie musiał uznać wyższość Michaela Hayboecka, który w obu seriach uzyskał najdłuższą odległość. Zniszczoł w końcowej klasyfikacji generalnej Letniego Pucharu Kontynentalnego zajął 2. miejsce, a triumfatorem okazał się ww. reprezentant Austrii.

W niedzielnych zawodach na najniższym stopniu podium stanął Tomasz Pilch, który w pierwszej „3” uplasował się również w piątkowym konkursie. 21-latek w „generalce” poprawił swoje dotychczasowe maksimum, ponieważ letni cykl ukończył na 12. pozycji.