Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiślaczek Country zbliża się!

Już w weekend 21-22 sierpnia w Wiśle znowu będzie królowała muzyka country. Tradycyjne wydarzenie, które odbywa się pod hasłem Wiślaczek Country odbywa się już już po raz dwudziesty pierwszy!  

- Sierpień to miesiąc, w czasie którego w Wiśle nie może zabraknąć muzyki country. Tak też będzie w tym roku. Chociaż ze względu na pandemię w zeszłym roku w Wiśle odbyły się Spotkania z Country, w tym roku zapraszamy już na pełną odsłonę lubianego Wiślaczka Country – informuje Tadeusz Papierzyński, kierownik wiślańskiej promocji.

Wiślaczek Country rozpocznie się w sobotę, 21 sierpnia o godzinie 13:30 od koncertu muzyki country na Placu Hoffa, połączonego z pokazami i nauką tańców liniowych. - O godzinie 16:00 zapraszamy do wiślańskiego amfiteatru, w którym wystąpią takie zespoły jak: Droga na Ostrołękę, Caroline & the Lucky Ones, Wheel of Steel, Andy Gorecky Band czy Grupa Furmana. Pomiędzy koncertami odbywały się będą pokazy zespołu tanecznego Silesian Line Dance. Nie zabraknie też tradycyjnej potańcówki w rytmach muzyki country – dodaje Papierzyński.

Także w niedzielę, 22 sierpnia czeka na wszystkich uczestników sporo atrakcji. O godzinie 14:30 na Placu Hoffa rozpocznie się mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance. O godzinie 16:00 przyjdzie czas na koncert w wiślańskim amfiteatrze, podczas którego usłyszymy takich wykonawców jak: Tomasz Szwed, Yellow Horse i Drink Bar.

- W tym roku nie odbędzie się korowód. Maszyny, które są nieodłącznym elementem Wiślaczka Country, pojawią się jednak pod amfiteatrem – będzie je można zobaczyć w Strefie Maszyn – dodaje kierownik referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu.

Na sobotnie koncerty obowiązuje bilet wstępu w wysokości 20 zł. - Do każdego biletu dołączamy pamiątkowy button. Bilety do zakupienia na portalu kupbilecik.pl. Dla posiadaczy Wiślańskiej Karty Mieszkańca promocja: dwa bilety w cenie jednego. Bilety przy wykorzystaniu Wiślańskiej Karty Mieszkańca można kupić w kasie przed amfiteatrem (w zależności od dostępności biletów). Jeśli posiadacz Wiślańskiej Karty Mieszkańca kupił już bilet na portalu kupbilecik.pl może odebrać drugi, darmowy bilet przy amfiteatrze – mówi z uśmiechem Tadeusz Papierzyński.
 
Program przedstawia się następująco:

21 sierpnia/sobota
13.30- 15.00 – Pl. B. Hoffa:
Mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance
Amfiteatr godz. 16:00 - 22:00
Wystąpią:
•   Droga na Ostrołękę
•   Caroline & the Lucky Ones
•   Wheel of Steel
•   Andy Gorecky Band
•   Grupa Furmana
Między koncertami odbędą się pokazy zespołu tanecznego Silesian Line Dance.
Prowadzenie Andrzej Trojak.
Po koncertach zapraszamy na potańcówkę w rytmach country przed głównym wejściem do amfiteatru.
Ilość dostępnych miejsc w amfiteatrze ograniczona.

22 sierpnia/niedziela
14:30 - 15:30 Pl. B. Hoffa
Mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance
Amfiteatr godz. 16.oo – 19.oo
Wystąpią:
•   Tomasz Szwed
•   Yellow Horse
•   Drink Bar
Prowadzenie: Tomasz Szwed.
Ilość miejsc na koncerty jest ograniczona. Koncerty odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
W tym roku nie odbędzie się korowód. Istnieje jednak możliwość ustawienia maszyn w wyznaczonych miejscach w STREFIE MASZYN. Chętne osoby proszone są o kontakt z organizatorem.

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: