Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła z Ustroniem łączą siły i rozdają rabaty

W dobie kryzysu każdy pomysł na przyciągnięcie turystów jest dobry. Właśnie zakończone zostały prace nad kartą rabatową, którą promują Ustroń i Wisła. Wypracowane z gestorami rabaty, obowiązują turystów, którzy zdecydują się zostać na dłużej w turystycznych miejscowościach.

Od kilku sezonów Ustroń i Wisła nie konkurują ze sobą, a łączą siły po to, aby zatrzymać w regionie turystę na dłużej. Właśnie ruszyła kolejna odsłona akcji„Wisła, Ustroń… zostaję dłużej – dostaję więcej”.
- Stała, dobrze układająca się współpraca Wisły z Ustroniem, a przede wszystkim z gestorami prowadzącymi działalność gospodarczą związaną z obsługą ruchu turystycznego w naszych miastach, zaowocowała po raz kolejny rabatową kartą dla turystów odwiedzających nasze miejscowości. Kolejny już sezon zdecydowaliśmy się na uruchomienie akcji „Wisła, Ustroń… zostaję dłużej – dostaję więcej”. Jej celem jest promowanie osób i grup przebywających w ośrodkach w Wiśle, które uiściły opłatę miejscową w Wiśle, bądź opłatę uzdrowiskową w Ustroniu – mówi Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

Akcja polega na wydaniu turystom karty rabatowej, uprawniającej do skorzystania z promocyjnych cen na określone w niej atrakcje turystyczne. Karty wydawane są przez podmioty oferujące pobyt w Wiśle i rozliczające się z miastem z inkasowanej opłaty miejscowej a w Ustroniu opłaty uzdrowiskowej.

Szczegółowy opis oferowanych usług objętych rabatem oraz regulamin akcji umieszczony jest w każdym egzemplarzu karty rabatowej. - Wprowadzenie akcji możliwe jest dzięki aktywnemu włączeniu się w jej realizację firm lokalnych, udzielających rabatów. Mamy nadzieję, że wprowadzenie takiej formy promocji zwiększy zainteresowanie obiektami udzielającymi rabatu i przekona nas o zasadności rozwijania tego typu akcji w latach następnych. Serdecznie dziękuję za wsparcie i zrozumienie potrzeby włączania się w uatrakcyjnianie i organizację ruchu turystyczno-wypoczynkowego w naszym mieście – dodaje burmistrz Wisły.

Turystom, którzy otrzymaj kartę rabatową przysługują m.in. rabaty na wypożyczenie rowerów, zakup skipassów, przejazdy ciuchcią, bilety do muzeów, escape roomów, kina, na lodowisko, basen czy kręgielnię.

redka
 

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-08-05 20:50:42
Korn82: Nie dość że korki po pół godziny to jeszcze ciuchcie... Które robią jeszcze większe korki!!!! Rozumiem Ustroń ale co w tej Wiśle podniecać się... Dno
2020-08-06 21:58:12
Dwyrin: Rabaty , śmiech na sali. Rozkopali Wisłę w sposób niebywały , powiedzieć o korkach to nic nie powiedzieć . Kto podjął decyzję o rzeczywistym paraliżu drogowym ? Kto pozwala na ślimacze tempo robót ? Jaka jest w tym nonsensie inwestycyjnym wychwalanego przez miejscowych pod niebiosa burmistrza ?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: