Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: ul. Czarne znów zamknięta

We wtorek i środę (13-14) z ruchu będzie wyłączona ul. Czarne w Wiśle, której remont prowadzi Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych.

- Jeśli pogoda na to pozwoli, mają być przeprowadzane prace związane z położeniem nowej nawierzchni na całym odcinku. To jedna z bardziej optymistycznych informacji dotyczących tej inwestycji, bo przy jej realizacji trochę "dostaliśmy w kość" - nie chcę rozgryzać szczegółów, bo było trochę niedomówień, nerwów, oskarżeń. Mam nadzieję, że im bliżej jej zakończenia, tym lepiej będzie się nam rozmawiać, chociaż mówię to pół-żartem pół-serio - mówił na wczorajszej (8.10) konferencji prasowej burmistrz Tomasz Bujok.

Jak dodał włodarz "Perły Beskidów", to nie koniec prac na tym odcinku. - Położenie nawierzchni da większy komfort mieszkańcom, ale prace będą jeszcze trwały - trzeba zrobić chodniki, uporządkować teren, wyłożyć mury okładziną kamienną. Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych, który jest inwestorem, planuje zakończyć je w listopadzie.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-11 14:17:41
kemotakzsar: Świetna wiadomość...
2020-10-11 14:17:44
kemotakzsar: Świetna wiadomość...
2020-10-11 14:17:44
kemotakzsar: Świetna wiadomość...
2020-10-11 18:12:39
góry: Czemu w naszym regionie wszędzie gdzie są inwestycje drogowe ,nie bierze sie rowerzystów pod uwagę , znów chodniki po robione jak by tam tysiące ludzi dziennie przechodziło. a ten chodnik na przeciwko wyremontowanego starego PTTK w CZARNYM gdzie od lat był parking na równo z drogą totalny absurd. Z tego parkingu do góry prowadzi szutrowa droga w stronę skoczni narciarskiej ,za każdym razem jest zablokowana przez samochody.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: