Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła tęskni, ale i inspiruje

Sabina Broda, wokalistka z Cieszyna, nagrała utwór "Tęsknię za Tobą Wisło!", do którego teledysk przygotował Urząd Miasta w Wiśle.

- Czas pandemii sprzyja twórczości artystycznej i takiemu sposobowi wyrażania emocji towarzyszących nam w obecnej sytuacji. Te emocje, to również tęsknota za miejscami, które na co dzień bez przeszkód mogliśmy odwiedzać - mówi Tadeusz Papierzyński z Urzędu Miasta w Wiśle. 

Warto przypomnieć, że Sabina Broda, która napisała także tekst do piosenki, była naszym Gościem. Jej rozmowę z Jackiem Porzyckim można obejrzeć poniżej:

KR/UM Wisła

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-27 06:28:05
koszor: Przykro patrzeć na małe firmy, także turystyczne, którym w tej sytuacji grozi bankructwo. A to właśnie one stanowią fundament polskiej gospodarki. Koncerny i banki przejmują władzę i za pomocą mediów sterują społeczeństwem. Obawiam się, że to co jest opisane w Apokalipsie, może wydarzyć się za naszego życia.
2020-05-27 12:41:09
stefanbbn: koszor masz racje,poza tym wszystkim nasze wladze pracuja na minimalnych ustawach o natychmiastowej pomocy dla malych firm.Nie mamy forsy byc moze ale to jest teraz czas zeby zabrac pozyczki i uratowac stan sredni w Polsce.Nasi sasiedzi zachodni w pierwszym etapie tzw natychmiastowej pomocy dali bezzwrotna gotowke dla malych firm np.firma do 5 osob dostala bezzwrotnie-9 tysiecy euro, a do 10 osob 15 tysiecy euro a do 50 osob 25 tysiecy euro, do tego mozliwosc z pomoc strukturalnych, bezprocentowych kredytow,czy wprowadzenia tzw pomocy dla pracownikow zeby ich nie zwalniac-pantwo doplaca 65 % do zarobkow firmie ktora nie pracuje a nie chce ludzi zwalniac. Sa nastepne programy pomocy ktore sa sukcesywnie uruchomiane -jak dlugo taki stan trwa.Finansowo niestety nie mamy takich mozliwosci ale lepsza gospodarka jest mozliwa.Jesli nie pomozemy tym malym to te wielkie wieloryby pozra male rybki i uciekna z podatkami gdzies daleko
2020-05-29 08:03:44
krzysztof.nm: myślę, że już chyba nawet wy nie oczekujecie kompetentnego i mądrego rządzenia i gospodarowania od bandy złodziei i oszustów z PiS, mam rację?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: