Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła: strefa Kibica w amfiteatrze

Już po raz trzeci z rzędu Wisła, jako organizator Pucharu Świata w skokach narciarskich, inauguruje sezon. Podobnie jak w poprzednich nie zabraknie Strefy Kibica, która w tym roku zlokalizowana będzie w Amfiteatrze im. Stanisława Hadyny.

Pod dachem na ogromnym ekranie będzie można oglądać wszystkie transmisje realizowane przez Telewizję Polską, począwszy od serii treningowej w piątek, aż po niedzielny konkurs indywidualny. Strefa Kibica w Wiśle po raz kolejny zaprasza wszystkich, którzy chcą wspólnie przeżywać emocje sportowe na najwyższym, światowym poziomie.

W piątkowy wieczór, zaraz po kwalifikacjach, na scenie amfiteatru odbędzie się oficjalna ceremonia wręczenia numerów startowych pierwszej „10” Pucharu Świata FIS. Oczywiście w przerwach, przed i po transmisjach, na kibiców będą czekały różnorodne atrakcje, a imprezę poprowadzą sprawdzeni komentatorzy – Krzysztof Głombowicz oraz Adam Cieślar.

Sobota będzie obfitować w wydarzenia towarzyszące, bo już rano na skoczniach w centrum Wisły rozpocznie się Mini Puchar Świata, czyli międzynarodowe skoki dzieci i młodzieży. Dodatkowo, dzięki staraniom fanklubu Piotra Żyły, w sobotę na rynku zaparkuje krwiobus PCK, w którym będzie można honorowo oddać krew. Każdy krwiodawca otrzyma w tym roku dodatkowy upominek - kartkę z autografami naszych skoczków.

Wieczory w Strefie Kibica to z kolei porcja muzyki na żywo, w amfiteatrze wystąpią zespoły „Pieczarki” oraz „Lady Pank Tribut”. Co warte podkreślenia, wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach strefy kibica będzie bezpłatny.

(red)

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: