Wisła: Puchar Burmistrza dla Kosty

W sobotę i niedzielę w sali sportowej Szkoły podstawowej nr 5 w Wiśle Jaworniku rozegrano Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Wisły. W rozgrywkach rywalizowało kilkanaście drużyn. Grano systemem 3 zawodników w polu plus bramkarz, oraz rezerwowi.

Najlepszą drużyną turnieju okazała się Kosta, która w finale ograła zespół F.C. Stars 9:3. Triumfatorzy wystąpili w składzie: Artur Adamczyk, Jakub Głuszak, Sebastian Juroszek, Aleksander Partyka i Tomasz Wuwer. Wcześniej, w półfinale Kosta ograła zespół Malinka 8:1. W drugim półfinale F.C. Stars pokonali ekipę Spar 4:1. W meczu o trzecie miejsce Spar pokonał Malinkę 8:7.

Najlepszym zawodnikiem turnieju uznano Sebastiana Juroszka z zespołu Kosta. Bramkarzem turnieju został Marek Szlbót z drużyny F.C. Stars. Cztery najlepsze zespoły otrzymały okazałe puchary, które wręczył Jan Cieślar, zastępca burmistrza Wisły. Organizatorem zawodów był KS Wisła Ustronianka i Urząd Miejski w Wiśle.

źródło: wisla.pl