Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: pospaceruj dla WOŚP

Już w niedzielę (31.01) odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiślański sztab fundacji zachęca do spacerów po mieście czy górach - za każdy kilometr sponsorzy wpłacą na konto WOŚP złotówkę.

- Każdy,kto wybiera się na spacer, bieganie, skitoury czy biegówki może zarejestrować swoją trasę na jednej z popularnych aplikacji sportowych i wysłać zdjęcie w wiadomości na profilu Wiślańskiego Centrum Kultury, bądź na adres mailowy echo@wisla.pl. Wszystkie dystanse zostaną zliczone a za każdy kilometr partnerzy akcji – Ośrodek Skolnity i Restauracja Tutto - przekażą złotówkę na konto WOŚP. Chodzić można dowolną ilość razy, ważne tylko, żeby start bądź meta trasy znajdowały się na terenie Wisły - mówi Tadeusz Papierzyński, kierownik Referatu Promocji, Turystyki, Kultury i Sportu Urzędu Miasta Wisła.   

Wolontariuszy WOŚP będzie można spotkać też w górach. - Zdajemy sobie sprawę, że góry są obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów spędzania wolnego czasu. Dlatego postanowiliśmy udać się także tam, wolontariusze będą przy schroniskach i na górskich szlakach - dodaje Katarzyna Czyż-Kaźmierczak, dyrektor Wiślańskiego Centrum Kultury.

KR/UM Wisła

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: