Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: Piknik Leśny na skoczni

Była zabawa taneczna, jadło z dziczyzny, loteria fantowa i konkurs „rzutu lotką o sadzonkę”. Kolejny – zorganizowany (26 czerwca) przez Nadleśnictwo Wisła i Koła Łowieckie „Głuszec”, „Jarząbek” i „Olza” - „Piknik Leśny” już za nami.

Na skoczni im. Adama Małysza

„Piknik Leśny organizowany” na stałe już wpisał się do kalendarza wiślańskich imprez. Cieszące się dużą popularnością wydarzenie miało miejsce 26 czerwca, po raz drugi na skoczni im. Adama Małysza.

Elita wprowadziła wszystkich w dobry nastrój

Podczas Pikniku nie mogło zabraknąć znakomitego jadła z dziczyzny i wielu atrakcji. Wystąpił zespół folklorystyczny „Zwyrtni”, zaprezentowano sygnały myśliwskie i sposoby wabienia zwierzyny, zaśpiewał Myśliwski Zespół Śpiewaczy „Kwiczoły”, odbył się krótki pokaz psów myśliwskich, a gwiazdą imprezy, który wprowadził uczestników w dobry nastrój był kabaret „Elita”. Wśród atrakcji znalazł się również trening skoczków narciarskich z udziałem „Orła z Wisły” Adama Małysza.

Tańce, loterie, konkursy...

W międzyczasie odbyły się loterie fantowe i konkurs „rzutu lotką o sadzonkę”. Po programie rozpoczęła się zabawa taneczna, którą prowadził Zespół „Bracia Lubeccy” z Koniakowa.

(red. łg)

źródło: www.wisła.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: