Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła: otwarcie basenu na wakacje?

Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy i turyści przybywający do "Perły Beskidów" będą mogli się wykąpać w basenie miejskim już 1 lipca. Nie oznacza to jednak, że miasto nie spotyka się z problemami przy inwestycji.

- Myślałem, że kłopoty, które napotykaliśmy w przypadku budowy dworca kolejowego (kiedy znajdywaliśmy kable, o których zastosowaniu ani my, ani PKP nie wiedziało), to już jest "kosmos". Jednak remont basenu to jeszcze inny poziom - bardzo trudne przedsięwzięcie. Mamy jednak plan, aby najpóźniej 1 lipca go otworzyć. Jeszcze dwa tygodnie temu potwierdzał go prezes spółki, która wykonuje tam roboty - mówił w ubiegłym tygodniu na konferencji prasowej Tomasz Bujok, burmistrz Wisły.

Trudności występują także teraz, jednak włodarz grodu pod Baranią Górą liczy na ich szybkie rozwiązanie. - Mamy problem z przyłączami, ale staramy się go usunąć - dodaje.

Łączny koszt całej inwestycji wynosi ponad 20 mln zł.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-02-24 21:19:31
Szantrapa: Brawo Wisła!!! Ustroń kontruje bezużytecznymi ławkami multimedialnymi oraz sezonowo stojącymi w swoich boxach rowerami na aplikację. Buhahaha
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: