Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła organizuje zbiórkę

Wiślańskie Centrum Kultury organizuje zbiórkę darów rzeczowych dla Fundacji "Lepszy Świat" i Schroniska dla Zwierząt "Azyl" w Cieszynie. Zbiórka darów rzeczowych odbywać będzie się w dniach 10 - 21 stycznia.

Najbardziej potrzebne są: karma dla psów i kotów, ryż, metalowe miski (o szeroki stabilnym dnie), duże garnki, materace, koce, wykładziny, dywany i wszystko to, czym można ocieplić psie budy. Potrzeby są ogromne. Wszyscy, którym nie jest obojętny los bezpańskich psów i kotów, mogą przyłączyć się do akcji, która odbywać będzie się w Wiślańskim Centrum Kultury, w dniach od 10-21 stycznia, codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-18.00.

Zebrane rzeczy podzielone zostaną pomiędzy fundację oraz cieszyńskie schronisko zgodnie z potrzebami, a potrzebne jest dosłownie wszystko.  Rzeczy nie muszą być nowe, byleby nie były bardzo mocno zniszczone.

Fundacja „Lepszy Świat” powstała na skutek przekształcenia się Oddziału Terenowego Fundacji „EMIR”. Pod opieką fundacji w domach tymczasowych i hotelikach dla zwierząt jest w tej chwili kilkanaście psów i kotów, stale też dochodzą nowe zwierzęta. Fundacja leczy chore  i szuka dla nich domów. Współpracuje także z cieszyńskim schroniskiem, skupiając się przede wszystkim na pomocy psom „nieadopcyjnym”, czyli takim, które nie mają szans na adopcję przez osoby przychodzące do schroniska.

 

bsk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: