Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła: Małżeńskie Jubileusze

W 2022 r. postanowieniem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej na wniosek Burmistrza Miasta Wisła – Tomasza Bujoka „Medalami za długoletnie pożycie małżeńskie” z okazji 50-lecia pożycia zostało odznaczonych 29 par. Jubileusz 60-lecia pożycia świętowało 9 par, a 65-lecia 1 para. Uroczystości związane z wręczeniem medalu odbyły się w miniony czwartek (15.09).

Jubilatom, którzy przybyli na nasze spotkanie, życzenia osobiście złożył Pan Tomasz Bujok – Burmistrz Miasta Wisła, Pan Janusz Podżorski – Przewodniczący Rady Miasta Wisła oraz Pan Sylwester Foltyn – Sekretarz Miasta Wisła.

Małżonkowie obchodzący 50-lecie pożycia małżeńskiego: Gabriela i Kazimierz Bąkowie, Wanda i Franciszek Buczkowie, Halina i Rudolf Byrtowie, Maria i Paweł Fuchsowie, Joanna i Czesław Kucharzykowie, Irena i Zbigniew Magnowscy Maria i Edward Marekwicowie, Helena i Jan Martynkowie, Irena Nowakowska-Botorek i Joachim Botorek, Teresa i Leszek Ohlowie, Mieczysława i Tadeusz Paczesiowie, Irena i Tadeusz Pilchowie Wanda i Michał Pilchowie, Anna i Adam Podżorscy, Danuta i Jan Samcowie, Joanna i Tadeusz Skałubowie, Ewa i Stefan Smarzochowie, Helena i Andrzej Steblowie, Stefania i Jerzy Szalbotowie, Emilia i Paweł Szarcowie, Alina i Leszek Szymczakowie, Magdalena i Józef Wilczkowie, Emilia i Paweł Wisełkowie, Regina i Józef Wrzecionkowie, Aleksandra i Jerzy Wyszczelscy

 Małżonkowie obchodzący 60-lecie pożycia małżeńskiego: Anna i Andrzej Bogaczewscy,Małgorzata i Jerzy Byrtkowie, Ewa i Józef Leszczykowie, Anna i Jan Szarcowie, Maria i Paweł Szarcowie, Zofia i Franciszek Wechowscy

Spotkanie Jubilatów uatrakcyjniły występy wychowanków Społecznego Ogniska Muzycznego w Wiśle im. Jana Drozda: Leny Bek, Natalii Gazurek, Julii Gazurek, Liliany Arsenicz, Leny Pustówki.  

Red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: