Wisła - konkurs dla turystów

Wisła – miasto położone w sercu Beskidu Śląskiego od lat przyciąga do siebie turystów z różnych stron świata. - Zachwyca, inspiruje, zachęca do wypoczynku – mówią przyjezdni, inni dodają jeszcze - Wisła to miasto na każdą porę roku.

I to właśnie z myślą o turystach i osobach odwiedzających ten malowniczy zakątek świata powstał konkurs fotograficzny, którego inicjatorem jest  Wiślańska Organizacja Turystyczna. Konkurs  pod nazwą "Wakacyjna Wisła" adresowany został do osób, które w okresie lipiec-wrzesień 2011 przebywają w celach turystycznych w Wiśle.

Warunkiem udziału w konkursie jest dostarczenie organizatorom trzech prac w formie fotografii, w minimum jednej z dwóch kategorii konkursowej. A mamy do wyboru – wiślańską przyrodę lub ludzie i wydarzenia. Prace powinny posiadać rozmiar A-4 lub 24/30 cm.

- Termin nadsyłania prac na adres: Wiślańska Organizacja Turystyczna Pl. Hoffa 3, 43-460 Wisła mija 30 września. Fotografie muszą być opatrzone metryczką oraz oświadczeniem stanowiącym załącznik do niniejszej informacji – informują organizatorzy "Wakacyjnej Wisły".

Z pewnością sporą zachętą do wzięcia udziału w konkursie mogą być nagrody. Zwycięzca najlepszej pracy (w każdej kategorii) otrzyma 500 złotych. Drugie i trzecie miejsca zostaną uhonorowane nagrodami rzeczowymi. Jednak to nie wszystko. Wszystkie prace zostaną wyeksponowane w formie wystawy w dniach 4 – 6 listopada – w czasie trwania akcji „Wisła za połowę” i ocenione przez powołany jury. Wtedy też poznamy wyniki konkursu.

- Zapraszamy wszystkich turystów odwiedzających Wisłę do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wakacyjna Wisła" – zachęcają organizatorzy.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją