Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wisła. Komendant policji przechodzi na emeryturę

Nadkom. Tomsz Domagała nie będzie pełnił już funkcji komendanta Komisariatu Policji w Wiśle. Po prawie 30 latach służby przechodzi w stan spoczynku.

- Chciałbym państwu bardzo podziękować za współpracę zarówno w moim imieniu, jak i policjantów Komisariatu Policji w Wiśle. Spotkałem się tutaj z wielką życzliwością pana burmistrza, pana przewodniczącego, pana sekretarza, państwa radnych, wszystkich urzędników. To był bardzo dobry czas tu w Wiśle. Przyszedłem tu jako osoba nie stela, z Żabiego Kraju i byłem pierwszym komendantem od lat, który nie był z Wisły czy z terenu górskiego. Jak to mówią jednak "strach ma tylko wielkie oczy" - są tu wspaniali mieszkańcy, wspaniali policjanci i nie spotkało mnie tutaj nic negatywnego - mówił Domagała na ostatniej sesji Rady Miasta Wisła. Podziękowania za służbę złożyli mu przewodniczący rady Janusz Podżorski oraz burmistrz Tomasz Bujok.

Nadkom. Tomasz Domagała służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku i przez 16 lat związany był z komisariatem w Skoczowie. W 2010 roku objął w Komendzie Powiatowej Policji w Cieszynie stanowisko kieronika Zespołu ds. Nieletnich, a sześć lat później trafił do Wisły, gdzie został zastępcą komendanta. Dwa lata później powierzono mu funkcję komendanta, którą sprawował do dziś.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-01-27 19:18:59
janbednarz: Brawo Tomku wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
2023-01-28 07:49:30
Ar--Ai: dopytam z ciekawości, to brawo to za decyzję odejścia z tej skompromitowanej formacji? coś na zasadzie lepiej późno niż wcale?
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: