Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła dla Ogryzka

Sławomir Ogryzek, pilotowany przez Zbigniewa Cieślara wygrał według prowizorycznych wyników 58. Rajd Wisły, szóstą rundę RPP 2012.
Drugą pozycję po udanej końcówce zdobył Tomasz Hupało, zgarniając dużo punktów podczas rajdu pechowego dla jego rywali z czołówki tabeli RPP. Marcin Scheffler zdołał odrobić część start i powrócił na koniec rajdu na podium, chce też odwoływać się w sprawie kary za wcześniejszy wjazd na PKC. Jeśli sędziowie przyznają mu słuszność i cofną karę, Scheffler zostanie zwycięzcą imprezy.
 
Na ostatniej pętli Ogryzek wygrał dwa pierwsze oesy, Cisownica już tradycyjnie należała do Schefflera. Sławomir Kurdyś, zajmujący pozycję na podium, miał awarię na OS 7. Po tej samej próbie na drugą pozycję wyszedł Hupało.
 
Jarosław Szeja ukończył domową rundę na czwartej pozycji. Smorawiński był piąty, Wawrzyczek szósty, Baran siódmy a Knopt ósmy.
 
Sylwester Płachytka, który odpadł już na OS 1, pozostał liderem Pucharu z 59 punktami na koncie, Hupało umocnił się na pozycji wicelidera i ma 44 punkry. Ogryzek dzięki wygranej ma 36 punktów i awansował na trzecie miejsce, przed Szeję (30) i Tomalą (27).
 
W klasie Legend Krzysztof Skalski o 15.6 s pokonał Waldemara Doskocza.
źródło: rallyonline.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: