Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła Czarne przejezdna

Od dziś (30.11.2019) przywrócono ruch na moście na rzece Wisła i ulicy Czarne w Wiśle. Wcześniej, w związku z przebudową wspomniany odcinek był nieprzejezdny. Aktualnie wprowadzono tymczasową organizację ruchu, polegającą na ruchu wahadłowym.

- Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie informuje, że od dnia 30.11.2019 r. od godziny 10:00 nastąpi przywrócenie przejezdności na moście na rzece Wisła i ul. Czarne w Wiśle. Ruch na przebudowywanym odcinku ul. Czarne będzie odbywać się zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu WKT. 7121.120.2018 JG, tzn. wprowadzona będzie wahadłowa sygnalizacja świetlna — etap III i etap XI- oraz oznakowanie robót szybko postępujących. Roboty szybko postępujące dotyczą zabezpieczenia wykonanych robót na okres zimowy i budowy chodnika – brzmi treść komunikatu wydanego przez PZDP w Cieszynie

Wspomniany odcinek był nieprzejezdny od czerwca 2019 roku. W związku z pracami na ulicy Czarne w Wiśle ma zostać przebudowana droga i stworzony chodnik, poprawiający bezpieczeństwo. Całość jest elementem projektu „Poprawa spójności komunikacyjnej pomiędzy powiatem cieszyńskim i okresem Čadca a drogą ekspresową D3 w ramach sieci TEN-T”. Dotychczas kierowcy musieli korzystać z objazdu wytuczonego: drogą wojewódzką DW942 - ul. Wyzwolenia, drogą wojewódzką DW941 - ul. 1 Maja, Kopydło, Głębce, przez przełęcz Kubalonkę i ul. Zameczek.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: