Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wisła chce też premiera

Ma przyjechać zaraz po świętach, spędzi w Beskidach kilka dni. Prawdopodobnie jeszcze w tym roku - kolejny raz - Wisła będzie gościła u siebie prezydenta Bronisława Komorowskiego.
Prezydent zawsze jest u nas zawsze mile widziany i każda wizyta nas cieszy – mówi Jan Poloczek burmistrz Wisły. W ubiegłym sezonie zimowym, zdarzało się, ze prezydent przyjeżdżał do swojej rezydencji co tydzień. Szusował na nartach i wracał z powrotem do Warszawy. Śniegu jak na razie nie ma – prezydenta też nie ma. Ale mam sygnały z kancelarii, że Bronisław Komorowski chce przyjechać po świętach – dodaje Poloczek.
W tym roku prezydent był już w górach osiem razy. Były to wizyty oficjalne i prywatne. Niewykluczone, że i w tym razem Nowy Rok głowa państwa powita w Beskidach.
 
 
W Istebnej prezydent ma otworzyć powstający tam kompleks sportowo – rekreacyjny.
 
Ale na prezydencie Wisła nie chce poprzestać. Jak pokazują wyniki wyborów parlamentarnych, Wisła to bastion Platformy Obywatelskiej. Skoro ta partia cieszy się tutaj tak wielką popularnością – dlaczego nie może gościć u siebie premiera? Może – bo właśnie takie zaproszenie włodarze miasta wysłali do Warszawy.
 
 
Odpowiedzi z Warszawy w tej sprawie jeszcze nie ma.

Jan Bacza
źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: