Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiosna-czyli czas na walkę


Czas na walkę... z rakiem. Już w najbliższy piątek Chrześcijańska Służba Charytatywna, Polski Komitet Zwalczania Raka i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna zapraszają do Dębowca, gdzie pod Honorowym Patronatem Wójta odbędzie się niezwykle ważna impreza, na którą powinien wybrać się każdy, komu zalezy na własnym zdrowiu.


Podczas Dnia Walki z Rakiem w Dębowcu będzie można wziąć udział w wykładach dr n. med. Stanisława Bochenka, który opowie o profilaktyce raka sutka i raka szyjki macicy. Nastepnie dr.n.med. Halina Molak opowie o epidemiologii wybranych nowotworów. Podczas imprezy będzie można zbadać  też poziom tkanki tłuszczowej, zmieżyć ciśnienie tętnicze czy poziom cukru we krwi.


Organizatorzy przygotowali też gratkę dla łasuchów. Będzie można skosztować pysznych wegetariańskich potraw. Ponadto rozstrzygnięte zostaną też konkursy - Przedszkolny Kodeks Zdrowia i Wakacyjna podróż do krainy zdrowia.


A wszystko to już w najbliższy piątek 3 czerwca od godz. 16.00 w sali OSP w Dębowcu. Chrześcijańska Służba Charytatywna, Polski Komitet Zwalczania Raka i Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna i Wójt Gminy Dębowiec zapraszają.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: