Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wiosenne wietrzenie szafy w Bawialni

W środę (11.04) na terenie strażnicy OSP Pastwiska odbył się kiermasz ubrań organizowany przez Bawialnię. W czasie trwania wydarzenia mogły sprzedać niepotrzebne rzeczy z szafy bądź też wymienić się ubraniami. Dostępne było 30 stanowisk, na których można było znaleźć nie tylko ubrania, ale również buty i dodatki.

- Organizowaliśmy już kilka edycji z ubraniami dla dzieci, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Tym razem postanowiliśmy ulec sugestiom matek, które nalegały na zorganizowanie czegoś dla dorosłych, więc zorganizowałyśmy wietrzenie szafy, gdzie kobiety mogą sprzedać niepotrzebne ubrania i zakupić coś potrzebnego – powiedziała w rozmowie z portalem ox.pl Anna Babik, jedna z organizatorek wydarzenia.

Jak dotąd zorganizowane zostały trzy edycje kiermaszu ubranek dla dzieci. Jak wskazują organizatorki, planowana jest kolejna tego typu akcja, jednak najprawdopodobniej dopiero przed sezonem zimowym. Ubrania dziecięce cieszą się zdecydowanie większym zainteresowaniem, ze względu na fakt, jak szybko rosną najmłodsi członkowie rodzin.

Jak wskazują założycielki bawialni, możliwość organizacji tego typu akcji jest wynikiem współpracy ze strażakami z OSP Pastwiska, którzy bardzo chętnie udostępniają salę, w celu wcielania w życie tego typu idei. Dzięki temu mamy mogą z sobą współpracować i zadbać o to, aby na Pastwiskach w Cieszynie wiele się działo.

 


źródło: ox.pl
dodał: JS

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: