Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiemy która pisanka wygrała!

Konkurs ''Popisz się pisanką'' zorganizowany przez Miejskie Centrum Kultury Integrator oraz Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL dobiegł końca. Internauci wybrali pisankę , którą uznali za najpiękniejszą.

Aż 227 prac, tyle prac złożyli młodzi mieszkańcy Skoczowa. Głosowanie internetowe  na najpiękniejszą pisankę odbywało się na łamach portalu OX.PL  od  21 do  27 marca. 

Internauci wybrali! Zwycięska pisanka SKOCZOWSKIEGO KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO "POPISZ SIĘ... PISANKĄ!" to dzieło dziewięciolatki - EMILII RAPCIAK z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pogórzu! Gratlujemy!

Teraz najpiękniejsza praca, w formie baneru, z nazwiskiem jej twórcy zawiśnie na skoczowskim rynku. -Będzie można zrobić sobie przy niej zdjęcie, czy posłać selfie z życzeniami ze Skoczowa w świat.  To nie wszystko, oprócz tego swoją pisankę wybrał również burmistrz Skoczowa. Wybrana praca ozdobi wysyłane przez niego kartki wielkanocne.

Miejskie Centrum Kultury "Integrator" dziękuje za wspólną przedświąteczną zabawę wszystkim uczestnikom konkursu oraz głosującym na Portalu Śląska Cieszyńskiego Ox.pl i już teraz zaprasza na podobną akcję wiosną 2019 roku!

Wszystkie prace można oglądać na Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.pl w serwisie pisanki.ox.pl

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: