Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielki Piątek - te urzędy będą nieczynne

Wielki Tydzień to czas oczekiwania na nadchodzące święta. Chociaż dniami wolnymi od pracy jest niedziela i dodatkowo Poniedziałek Wielkanocny, w niektórych urzędach na terenie powiatu cieszyńskiego podjęto decyzję o skróceniu lub zupełnym zamknięciu placówek już w Wielki Piątek (19 maja 2019 roku).

W 2019 roku Wielki Piątek wypada 19 kwietnia. W powiecie cieszyńskim tylko trzy urzędy będą nieczynne. Drzwi do urzędów zamknięte będą w Brennej, Strumieniu i w Goleszowie.

Urząd Miejski w Cieszynie poinformował o skróceniu godzin pracy w tym dniu. W Ratuszu załatwimy sprawę od 7:30 do 12:00, kasa podatkowa i kasa budżetowa będą czynne od 8 do 11.

Pozostałe magistraty nie poinformowały o zmianach w godzinach funkcjonowania, w związku z czym tego dnia pracować będą planowo. Dotyczy to również Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Ponadto w Goleszowie 19 kwietnia 2019 nieczynne będą również: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Biblioteka Publiczna, Centrum Usług Wspólnych i Gminny Ośrodek Kultury.

W Dębowcu nieczynny będzie PSZOK (Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych)

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
OX.PL - Portal Śląska Cieszyńskiego , Cieszyn, Skoczów, Ustroń, Wisła, Istebna, Strumień, Zebrzydowice, Brenna, Goleszów, Chybie,
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?