Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wielka gratka dla kibiców - baraż o okręgówkę - 1 mecz w Puńcowie

Już jutro zapowiada się niezwykle ciekawe wydarzenie na boisku Tempa. W sobotę 23.06.07 o godz.17 odbędzie się pierwszy mecz barażowy o wejście do ligi okręgowej pomiędzy LKS Tempo Puńców a TS Mieszko-Piast Cieszyn. Z uwagi na identyczną ilość punktów w tabeli na zakończenie rozgrywek oraz identyczny bilans bezpośrednich spotkań, o awansie zdecydować ma właśnie dwumecz. Drugie spotkanie za tydzień, 30.06 również o 17 w Cieszynie.
Nasz zespół w dwóch ostatnich kolejkach popisał się świetnymi wynikami. 10 czerwca pokonał właśnie Mieszko-Piasta 3:1, natomiast w ubiegłą niedzielę 17.06 w Strumieniu, tamtejszą Wisłę (będącą wówczas liderem) 1:0.
Zespół Piasta po porażce w Puńcowie, pokonał Zabłocie 2:0.
Piast porażkę z Tempem dość mocno przeżywał, twierdząc w Puńcowie, że dla nich nie ma już szansy, jednak zapis o barażu przyjęto w Cieszynie jako cud! "...Przyznam się, że po ewentualnych barażach dowiedziałem się po naszej porażce z Tempem. Ale nie wierzyłem, w takie rozstrzygnięcie. A jednak. Dla nas to cud, że tak się stało — teraz los awansu znów jest w naszych rękach. " - Michał Kurzeja dla www.sportowebeskidy.pl
Tak więc zapowiada się ciekawa walka, zdeterminowany Piast, który otrzymał "prezent od losu" kontra będący na fali wznoszącej zespół Tempa, który w odróżnieniu do meczu w Strumieniu, zagra już z wówczas pauzującymi za kartki, Pawłem Krupą i Radosławem Kowalskim.
Kibiców Tempa, Piasta, oraz innych drużyn, które sezon już zakończyły, zapraszam więc na kolejne szlagierowe spotkanie tego sezonu w A-klasie.
źródło: www.tempopuncow.pl
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: