Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wiele wejść, wielka kwota. Podsumowanie akcji „31 dni na Czantorii”

Choć nie chodzi o rekordy, a o dar serca i dobrą zabawę, to uczestnikom akcji „31 dni na Czantorii” udało się pobić rekord – wejść na górę i zebranych środków na pomoc dziewczynce z Ustronia, Ewie Frąckowiak. 12 maja oficjalnie zakończono i podsumowano akcję.

- Z zadowoleniem i ogromną wdzięcznością podsumowaliśmy akcję "31 dni na Czantorii" 2024 roku. Wasze zaangażowanie, hojność i poświęcenie sprawiły, że możemy świętować niesamowity sukces, który wykracza poza same liczby – cieszą się Organizatorzy akcji, czyli zespół w składzie: Anna Kluz, Dorota Poppek, Natalia Mijal i Wojciech Twardzik.

Akcja miała dwa etapy – zdobywanie szczytu w marcu „31 dni na Czantorii” (w dowolny sposób -pieszo, rowerem, samotnie, w towarzystwie) oraz zawody „24h na Czantorii” (albo 32. Dzień an Czantorii), podczas których w ciągu 24 godzin ochotnicy mogli wchodzić na Czantorię tyle razy, ile dali radę. Za każde wejście Organizatorzy płacili pieniądze na pomoc Ewie Frąckowiak.

19 690 wejść w marcu. Rekordzista wszedł 125 razy

- Przez marzec Czantoria przywitała nas 19 690 razy. To nie tylko liczba wejść, ale również symbol zaufania i wsparcia, jakim nas obdarzyliście. Wasze obecności na szlaku to dowód solidarności i gotowości do działania dla dobra innych. Ale to nie wszystko. Dzięki waszemu wielkodusznemu wsparciu udało się zebrać niesamowitą kwotę 82 082 zł na rzecz Ewa Frąckowiak. To pieniądze, które zmieniają życie i dają nadzieję. Dzięki waszemu wkładowi, możemy pomóc Ewie w walce z trudnościami, jakie napotyka – informują Organizatorzy.

Statystyki 31 dni 2024

31 wejść (komplet): 142 osoby

30 wejść ( z punktami bonusowymi) : 182 osoby

20 wejść: 100 osób

10 wejść: 164 osoby

W ramach zawodów 24h na Czantorii, wyniki były następujące:

Indywidualnie Kobiety:

Katka Hill: 14 wejść

Ewa Cieślar: 12 wejść

Aleksandra Libera-Cichy: 12 wejść

Anna Fijałkowska: 11 wejść

Agnieszka Holeksa: 11 wejść

Indywidualnie Mężczyźni:

Michał Kiecoń: 22 wejścia

Piotr Michalski: 21 wejść

Arkadiusz Sikora: 18 wejść

Krzysztof Śliż: 18 wejść

Teamy:

Harpagany Team: 85 wejść

TM78: 76 wejść

Oddychaj Beskidami: 67 wejść

Harpagany Team pobili rekord zeszłoroczny, uzyskując imponujące 85 wejść, natomiast rekord indywidualny wciąż należy do Michał Kuśmierski - 25 wejść.

- Nie sposób pominąć również wyjątkowego wyzwania podjętego przez Michał Kiecoń, który postanowił zdobyć górę Czantoria aż 100 razy w ciągu marca. Michał „odwiedził” Czantorię aż 125 razy. Zachęcił on również innych do wsparcia poprzez licytacje wejść, co przyniosło dodatkowe fundusze na cel charytatywny – informują Organizatorzy.

 Organizatorzy dziękują wszystkim zaangażowanym w akcję, szczególnie sponsorom oraz wolontariuszom.

 

NG/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: