Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Wieczór w Integratorze z Buzkiem

13 listopada skoczowski Integrator zaprasza na Wieczór Otwartych Drzwi. Gościem specjalnym będzie Jerzy Buzek, Przewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Skoczowski Integrator niebawem otworzy swoje podwoje. Kamienica przy ul. Mickiewicza 9, odwieczna ruina  - zmieniła się w Centrum Miejskie. Już niebawem to miejsce będzie tętnić życiem kulturalnym, szeroko pojętą sztuką. Tu znajdzie swoją siedzibę biblioteka, Miejski Dom Kultury, tu będą spotykać się członkowie stowarzyszeń.

Przed uroczystym otwarciem Centrum Miejskiego będzie go można jednak zwiedzić. Integrator zaprasza bowiem wszystkich chętnych na Wieczór Otwartych Drzwi w najbliższą sobotę 13 listopada od godz. 17.00. W Integratorze będzie się można spotkać z Przewodniczącym Parlamentu Europejskiego, który wybiera się do Skoczowa. – Cieszę się, że Pan Prof. Jerzy Buzek będzie pierwszym gościem naszego Integratora. Inwestycja została zrealizowana dzięki wsparciu unijnemu, tym samym Jerzy Buzek, jako Przewodniczący Parlamentu Europejskiego jest współtwórcą tego Centrum Miejskiego – mówi Janina Żagan, burmistrz Skoczowa.

Jerzy Buzek spotka się z Klubem Kobiet Aktywnych, młodzieżą i mieszkańcami, którzy przyjdą na niezwykłe spotkanie w Integratorze.

Remont konserwatorski zabytkowej kamienicy wraz z kompleksową adaptacją wnętrz przy ul. Mickiewicza 9 w Skoczowie kosztował 4.317.563,42 zł z Unii Europejskiej do Skoczowa na realizację tej inwestycji spłynęło 2.455.830,07 zł.

KOD


 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: