Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wieczór dla kobiet w Zamarskach

W piątek (06.03.2020) Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu zorganizował obchody dnia kobiet. Impreza zatytułowana „Wieczór dla kobiet” została zorganizowana w Zamarskach. Oprawę artystyczną zapewniła grupa wokalna działająca w GOK Chybie przygotowując spektakl muzyczny „Wszystko o (dla) mężczyźnie”.

W piątek, jak każdego roku, Gmina Hażlach pamiętała o paniach. W związku z tym w sali widowiskowej w Zamarskach zorganizowano wieczór dla kobiet, podczas którego panie mogły pośmiać się, porozmawiać i delektować „wieczorem dla siebie” przy lampce wina i poczęstunku. Dużo śmiechu zapewniła grupa wokalna z GOK Chybie, która zaprezentowała przedstawienie o mężczyznach i ich trudnych relacjach z kobietami na bazie piosenek kabaretowych.

-Bardzo serdecznie witam na wieczorze dla kobiet, zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Znajdujemy się aktualnie w jedynej dostępnej Sali w naszej gminie, w Zamarskach. Mam nadzieję, że wszystko, co dla państwa przygotowaliśmy, będzie się paniom bardzo podobało. Witam naszych gości i witam was drogie panie, bo to dla was przygotowaliśmy dziś to wszystko — mówiła Cecylia Gasz-Płońska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Hażlachu, podczas uroczystego otwarcia wieczoru dla kobiet.

Wieczór dla kobiet się zakończył, jednak to nie koniec obchodów święta wszystkich pań w Gminie Hażlach. W kolejne weekendy marca będą odbywać się spotkania organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich podczas których będzie czas na omawianie zasług pań i wykazywanie ich wkładu w rozwój gminy.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: