Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Więcej pieniędzy na walkę z "niską emisją"

Rada Miejska Skoczowa na czerwcowej sesji na wniosek Burmistrza Miasta Skoczowa, podjęła uchwałę o zwiększeniu środków finansowych, na likwidację tzw. niskiej emisji.

Dzięki uchwale wszyscy właściciele, którzy złożyli wniosek i spełniają wymagania określone w regulaminie udzielania dotacji, otrzymają dofinansowanie. Przypomnijmy, w tym roku środki finansowe na walkę z tzw. smogiem są najwyższe na przestrzeni ostatnich lat i wynoszą 272 000 zł, co pozwoli na sfinansowanie wszystkich 68 wniosków.

Urząd Miejski w Skoczowie informuje ponadto, ze Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, podobnie jak w roku ubiegłym planuje uruchomić program „SMOG STOP – Edycja 2018”, związany z dofinansowaniem do inwestycji w ramach likwidacji niskiej emisji.

Aktualne informacje na temat nowego Programu oraz Regulaminu Naboru dla Programu SMOG STOP - Edycja 2018, można na bieżąco śledzić na stronie internetowej Funduszu pod adresem: www.wfosigw.katowice.pl/program-smog-stop-2018.html

(red./mat.pras.)

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: