Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Weź udział w konkursie i wygraj pobyt w gminie Istebna!

Jeśli lubisz spędzać czas w Istebnej, Jaworzynce, czy Koniakowie weź udział w Konkursie “#IstebnaCzeka”. Konkurs organizowany jest pod patronatem gminy Istebna przez Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej i Bibliotekę Publiczną w Istebnej.

Tegoroczny czas związany z epidemią #covid19 spadł na nas wszystkich niespodziewanie. Szczególnie trudny jest on dla miejscowości górskich, takich jak gmina Istebna, w których duża ilość mieszkańców prowadzi obiekty, bądź też pracuje w branży turystycznej. Chociaż od 4 maja baza noclegowa będzie się stopniowo „otwierać”, to my i tak jeszcze mocniej chcemy wspólnie zachęcić turystów do przyjazdu do naszej gminymówi wójt gminy Istebna, Łucja Michałek.

Cieszy nas fakt ze współpracy i wspólnej inicjatywy z gestorami. Poprzez konkurs chcemy ośmielić gości do podróżowania po naszym kraju, a szczególnie do naszej gminy. Wiosna i okres Wielkanocy i tak spowodował już spore straty. Nasi gestorzy pamiętają oczywiście o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa w swoich obiektach. Chcemy wprowadzić radość i nadzieję wśród ludzi - i konkursem, ale i piosenką którą potem nagramy z wykorzystaniem tekstów, które do nas napłyną.  – dodaje Aneta Legierska, kierownik promocji w gminie Istebna.

Konkurs trwa od 1 maja do 31 maja 2020 r. Aby wziąć udział w konkursie ułóż krótki tekst (do 800 znaków ze spacjami) - wiersz, rymowankę, prozę itp. opisujący, za co kochasz Istebną, a następnie publiczne udostępnij na swoim prywatnym profilu na portalu facebook.com post Gminy Istebna promującego konkurs, umieszczenie w jego opisie autorskiego tekstu i opisanie go hasztagami #KochamIstebną oraz #IstebnaCzeka. Autor tekstu przesyła go także na e-maila oliwia@istebna.eu podając swoje Imię i Nazwisko oraz telefon kontaktowy i link do profilu na Facebooku. Tekst będzie przedmiotem oceny przez Komisję Konkursową.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: pobyty we wskazanych ośrodkach noclegowych na terenie Istebnej, Jaworzynki i Koniakowa + bonus w postaci 6 wejściówek do parku linowego.

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red.

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-05-06 16:40:10
stefanbbn: kocham istebne bo:Rada gminy Istebna przyjęła uchwałę, w której deklaruje „powstrzymywanie ideologii LGBT”. Wszyscy radni byli za przyjęciem uchwały,w istebnej jak ktos zauwazy geja czy lesbijke, to wszyscy za kosy, widly ,i tak dlugo ganiaja az takiego dopadna i rozerwia na kawalki ( to taki sport popularny w Trojwsi).Kocham Istebne za ksiedza Jerzego bo wszyscy mieszkancy wraz z gmina bronia go do krwi a ofiara dawno opuscila czysta Istebne.Kocham Istebne za skorupowanego Wojta,ktory swoimi ludzmi obsadzil stanowiska gminy. Pewnie znowu nie wygram a tak mnie korci wypad do Istebnej
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: