Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Weterani po czeskiej stronie już dziś (12.05) !

To będzie wieczór z mocnym, rockowym brzmieniem w klimatach polsko-czeskich. Już dzisiaj (12.05) w Kass Střelnice w Czeskim Cieszynie zagrają m.in. Weterani Rocka cieszyńskiego w hołdzie Deep Purple.

Lokalny zespół Weterani Rocka cieszyńskiego zagrają dzisiaj (12.05) w Kass Střelnice w Czeskim Cieszynie. Przed artystami z powiatu cieszyńskiego zagra czeska grupa O.S.G.
Weterani Rocka cieszyńskiego nie zwalniają tempa. Od czasu ich pierwszego „garażowego” koncertu minęły 3 lata, a weterani coraz bardziej się rozkręcają. Stawiają przede wszystkim na klasyczne brzmienia, czyli kawałki zespołu Deep Purple. Jednak w ich repertuarze nie brakuje również autorskich utworów, które z dumą wykonują na koncertach.

W tym roku o weteranach usłyszymy pewnie jeszcze nieraz, bo można by rzec przed Panami z rockową krwią mini trasa koncertowa. Dzisiaj (12.05) zagrają w Czeskim Cieszynie, ale już za niedługo usłyszymy ich na zlocie motocyklowym na wiślańskim Rynku (09.06), na zakończenie Święta Trzech Braci w Cieszynie (18.06), w Dębowcu przy tężni (25.06) oraz 1 lipca w Pucku podczas koncertu „Od Brzegu do Brzegu”. W trakcie ustalania terminów są również koncerty w Bażanowicach, Chybiu i Goleszowie.

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: