Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wesołe Świętowanie w Browarze - SITPChem

W piątek (16.11.2018) na terenie Browaru Zamkowego w Cieszynie odbyło się Wesołe Świętowanie – 100 lecie na Wesoło, zorganizowane przez cieszyński oddział Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego (SITPChem). W trakcie trwania wydarzenia wręczano wyróżnienia i nagrody, nie zabrakło również programu artystycznego.

- SITPChem istnieje w Polsce od 90 lat, a w Cieszynie od 60 lat. Prowadzi wszechstronną działalność, w tym seminaria naukowo techniczne i współpraca ze szkołami średnimi, działalność naukowo-techniczną, czy też aktywne działanie na rzecz członków i społeczności lokalnych oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi organizacjami na terenie Miasta i Powiatu – opowiedział o działalności stowarzyszenia Józef Kozieł, Prezes Zarządu Oddziału SITPChem w Cieszynie.
Piątkowe wydarzenie to druga edycja „wesołego świętowania” zorganizowana przez stowarzyszenie. Tym razem tematem przewodnim było 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, a wykład na ten temat w ujęciu lokalnym poprowadził Wojciech Święs. W trakcie trwania imprezy wręczano również gratulacje i wyróżnienia, a także świętowano wybór członków cieszyńskiego oddziału do pełnienia określonych funkcji w zarządzie głównym. Podczas części oficjalnej złożono również gratulacje burmistrz-elekt Gabrieli Staszkiewicz, która od lat jest aktywnym członkiem stowarzyszenia.

 

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: