Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Weekendowe statystyki

W miniony weekend policjanci w powiecie cieszyńskim zatrzymali 9 sprawców przestępstw, w tym 5 nietrzeźwych kierowców. Zatrzymali również dwie poszukiwane osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Stróże prawa przeprowadzili ponad 150 interwencji. Odnotowano 1 wypadek drogowy i 14 kolizji.
W weekend policjanci w całym garnizonie cieszyńskim przeprowadzili ponad 150 interwencji. Na drogach powiatu doszło do 14 kolizji oraz 1 wypadku drogowego, w którym zginął pieszy. Kryminalni odnotowali 1 rozbój, 2 włamania i 1 kradzież. Od piątku do niedzieli stróże prawa zatrzymali łącznie 9 sprawców przestępstw.
 
W grupie zatrzymanych na gorącym uczynku lub po pościgu znaleźli się sprawcy znęcania, znieważenia funkcjonariuszy, posiadania narkotyków, a także nietrzeźwi kierowcy pojazdami. W piątek popołudniu na ulicy 3 Maja w Cieszynie policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu bielskiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki. W sobotę o 16.30 wiślańscy policjanci na ulicy Bukowej zatrzymali 62-letniego kierowcę suzuki vitara, który mając 2 promile alkoholu w organizmie spowodował kolizję drogową. - informuje aspirant Rafał Domagała rzecznik cieszyńskie policji.
 
W piątek po północy na ulicy Wiślańskiej w Cieszynie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej fiata cinquecento. Kierowca samochodu, 35-letni mieszkaniec powiatu pszczyńskiego, miał również 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Pozostali nietrzeźwi kierowcy pojazdów zostali zatrzymani na terenie Brennej i Cieszyna.
 
red.
źródło: OX.pl/KPP Cieszyn
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: