Weekend na „szóstkę”!

Siatkarze Talent Sferawent Cieszyn nie zwalniają tempa w 2024 roku. Podopieczni Bartłomieja Chmiela mają za sobą pracowity weekend, ale również udany. Zainkasowali komplet punktów w dwóch meczach.

Rok rozpoczęli od wygranej w Częstochowie za trzy punkty (3:1) i podopieczni Bartłomieja Chmiela nie zwalniają tempa. Cieszyńscy siatkarze podejmowali VitaSUN MKS Będzin, który zamyka ligową stawkę, i w piątkowy wieczór wywiązali się z roli faworyta, odnosząc zwycięstwo bez straty seta - 3:0 (25:22, 26:24, 25:23).

Gospodarze nie mieli zbyt wiele czasu na regenerację, ponieważ w sobotnie popołudnie wybrali się do Bielska-Białej, gdzie przyszło im się zmierzyć z Włókniarzem w zaległym spotkaniu. Siatkarze znad Olzy, podobnie jak wczoraj, nie stracili seta, wygrywając 3:0 (27:25, 25:22, 25:8). Zawodnicy z Cieszyna plasują się na czele I ligi śląskiej.