Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Weekend na petardzie

Wygrany mecz to z pewnością sukces każdego klubu. Szczypiorniści MKS Ustroń maja takich sukcesów bardzo dużo. Obecne wyniki drużyn młodzieżowych wręcz wymuszają określenie tego sukcesu z użyciem przymiotnika spektakularny. Bo jak inaczej napisać o meczach wyjazdowych Młodzików i Juniorów Młodszych? To potężna dawka, wręcz petarda z dużą zawartością pozytywnych emocji.

Ci pierwsi w sobotę 28 listopada pokonali w Rudzie Śląskiej tamtejszy KS Zgoda 61:7 (29:3). Głównymi aktorami tego meczu byli bracia Marcin i Dominik Siekierka oraz Maciek Darowski i Łukasz Gogółka. Ta czwórka zdobyła razem sześćdziesiąt bramek. Sześćdziesiątą pierwszą rzucił Grzegorz Łazarz.

W tym samym dniu Juniorzy Młodsi pojechali do Imielina. Tam MKS Imielin uległ gościom 11:57(4:25) Tu także wynik nie pozostawia wątpliwości i daje jasną odpowiedź na cytat z kultowego filmu :„i kto tu jest the beściak?” Wynik jak i scenariusz bardzo podobny do meczu pierwszego. Czterech głównych aktorów tego widowiska to Aleksander Bejnar (23)

Szymon Patyna (10) oraz Krzysztof Markuzel(7) i Bartosz Mrowiec (7). Po sześciu rozegranych meczach MKS Ustroń zajmuje II miejsce w tabeli, a Aleksander Bejnar w klasyfikacji strzelców.

Obecnie MKS Ustroń, to także drużyna seniorów. Prowadzona przez Piotra Bejnara drużyna, bazuje na starszych wychowankach ustrońskiego klubu oraz jego juniorach. W niedzielę inauguracja w III Lidze Piłki Ręcznej nowej drużyny zakończyła się jej zwycięstwem nad UKS Czwórka Libiąż 31:26(17:12). Największym kreatorem wyniku był prawy rozgrywający Mateusz Cieślar(8), który powrócił z Górnika Zabrze. Aż pięciu zawodników: Aleksander Bejnar, Marcin Białkowski, Szymon Gogółka, Michał Jopek i Mateusz Turoń zaliczyło po cztery celne rzuty. Mecz obfitujący sporą ilością dynamicznych i widowiskowych akcji, można obejrzeć w archiwum TV portalu OX.


Krystian Medwid

 

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-01 08:35:43
Ebenezer: Widzę, że dmuchamy tą bańkę. Petarda, spektakularne. Czy nie jest ważniejsze, że nasze dzieciaki uprawiają sport? Trochę przerostu formy nad treścią.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: