Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Wawrzyn Polskiej Turystyki

Burmistrz Miasta Wisły został członkiem Polskiej Akademii Innowacji Turystyki. Obradująca Kapituła  Ogólnopolskiego Konkursu zatwierdziła pozytywnie przedłożoną propozycję przyznania Gminie Wisła nagrody „Wawrzyn Polskiej Turystyki”.

Uroczyste wręczenie statuetek i dyplomów odbyło się 2 października w Teatrze Polskim w Warszawie. W imieniu Burmistrza Wisły nagrodę odebrała Ewa Zarychta, kierownik Referatu Promocji Sportu i Turystyki.

Ogólnopolski Konkurs „Wawrzyn Polskiej Turystyki” nagradza tych, którzy przyczyniają się do poszerzania pozytywnych funkcji turystyki, zarówno w odniesieniu do turystów, jak też gospodarki rynkowej. Misją programu jest wyróżnienie i spopularyzowanie innowacji oraz wyjątkowych dokonań społecznych i gospodarczych w dziedzinie turystyki, przyczyniających się do kształtowania i umacniania korzystnego wizerunku Polski w Europie i na świecie, jak również wplywajacych w szczególny sposób na kształtowanie społecznych i rynkowych relacji, opartych na wzajemnych korzyściach kulturowych, prawnych i ekonomicznych.

 

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: