Waszek w składzie na MŚJ w Lillehammer
Powołanie Kamila Waszka do reprezentacji Polski na nadchodzące Mistrzostwa Świata Juniorów w narciarstwie klasycznym nie budzi wątpliwości. Goleszowianin w bieżącym sezonie stanął na podium w ramach cyklu FIS Cup w Villach, dwukrotnie otarł się o czołową „3” w Alpen Cup oraz sięgnął po premierowe punkty Pucharu Kontynentalnego, dzięki czemu wywalczył prawo startu w Pucharze Świata.
Daniel Kwiatkowski ogłosił skład na MŚJ w Lillehammer tuż przed rozpoczęciem niedzielnych Mistrzostw Polski w Wiśle, w których zawodnik Olimpii Goleszów uplasował się tuż za czołową „10” – na 12. miejscu. Czempionat w Norwegii rozpocznie się 2 marca, a skoczkowie narciarscy przystąpią do pierwszej konkurencji trzy dni później – konkurs indywidualny na skoczni normalnej.
Komentarze
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
33