Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Warszawa: spotkanie wójta Hażlacha z ministrem

W trakcie trwającego w stolicy posiedzenia zarządu Unii Miasteczek Polskich, wójt Hażlacha Grzegorz Sikorski spotkał się z Michałem Cieślakiem, ministrem w Kancelarii Premiera RP ds. Rozwoju Samorządu.

Unia Miasteczek Polskich to organizacja, która zrzesza, jak sama nazwa wskazuje, małe miasteczka, gminy miejsko-wiejskie i wiejskie. Wśród jej celów znajdują się wspieranie samorządności lokalnej i podejmowanie działań, które przyczyniają się do rozwoju gospodarczo-kulturowgo należących do niej gmin. Jej początki sięgają 1991 roku.

Jak przyznał wójt Hażlacha na Facebooku, z nowo powołanym ministrem rozmawiali o rządowych programach wspierających samorząd, edukacji i... śmieciach.KR

 

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-10-09 21:17:45
Okowita: Jak zwykle, błędna polszczyzna na profilu Pana Grzegorza Sikorskiego, tfu na profilu "Pana Grzegorza Sikorski". Nazwiska należy odmieniać, ale nie w UG Hażlach.
2020-10-10 06:27:35
Władek na skuterze: Wcale bym sie nie zdziwil jak by smieci i podatki poszly w gore ale panie wojcie nie tylko gmina utracila dochody przez w wirusa, ale mieszkancy rownierz maja mniejsze pensje ,a mnie sie nikt nie zapyta skad ja mam wziąść
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: