Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

WALENTYNKOWY KONCERT ŻYCZEŃ STELA

Miłość, przyjaźń i sympatię należy okazywać bez względu na okazję. Jednak jak tu nie wyróżnić najbardziej czerwonego, przepełnionego sercami wyjątkowego dnia - Walentynek? Wszystkim dziś życzymy, aby tego dnia spotkało Was coś miłego. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy, walentynkowy Koncert Życzeń Stela. W którym m.in. zwycięskie walentynki, których autorzy spędzą miłe chwile ze swoja drugą połową w Skalnym Dworku w Brennej.

Koncert Życzeń Stela – to cykl wideo, który co tydzień pojawia się na łamach naszego portalu. Za jego pośrednictwem możecie złożyć życzenia najbliższym Wam osobom. Każdy, kto chce z okazji urodzin, imienin, czy innej rocznicy lub jubileuszu przekazać komuś coś radosnego czy powinszować z jakiegoś powodu, będzie mógł to uczynić, śląc życzenia na adres zyczenia@ox.pl. lub napisać do nas na naszym koncie na Facebooku: portalox. Na głównej stronie OX.PL jest również przycisk, za pomocą którego również możecie napisać życzenia. Pamiętajcie, żeby napisać, od kogo i dla kogo są życzenia (przynajmniej imię i miejscowość).

Oczywiście zachęcamy także do tego, by nagrać życzenia samemu za pomocą tabletu, telefonu czy kamery, również i takie życzenia wyemitujemy!

Redakcja zastrzega sobie prawo do edycji, skracania i wyboru nadesłanych życzeń.

Wszystkie poprzednie odcinki znajdziecie pod tym adresem: KONCERT ŻYCZEŃ STELA

A dziś wyjątkowe WALENTYNKOWE WYDANIE

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-02-14 22:06:00
arnika: Masakra... Gratulacje dla p. Ani za to, że została sobą. Panie z lewej i prawej wystylizowały się i usiadły tragicznie. Przepraszam, ale jakbyście prosto z ulicy zeszły :/
2019-02-15 12:09:53
zeten: A moim zdaniem bardzo fajnie wyszły wszystkie trzy panie. Żadnej masakry tutaj nie widzę. Nie widzę również nic złego w miksowani różnych zwyczajów. Pani Małgorzata i Dorota przecież również występują czasem w naszych regionalnych strojach, a tutaj cała trójka idealnie powiązała naszą regionalną kulturę z walentynkowym świętem.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: