Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Walentynki :odlicznie trwa!


Walentynkowy Kupidyn zagościł na naszym portalu na dobre.  Codziennie przybywa wyznań sms-owych, a tym samym radość Kupidyna coraz większa.


- Cieszę się, że tak wiele osób udało się ustrzelić wzajemną miłością, każde wyznanie sms-owe na łamach portalu ox.pl z pewnością przysporzyło już wiele szczęśliwych chwil – cieszy się oxsowy Kupidyn.
Prócz doznań duchowo-emocjonalnych dzięki smsom można zyskać też coś dla ciała., bowiem każdy sms bierze udział w konkursie.  Wraz z Kupidynem redakcja portalu wybierze te najpiękniejsze, najbardziej romantyczne, walentynkowe wyznania przesłane drogą smsową.Jest o co walczyć ponieważ Kupidyn wraz z przyjaciółmi sponsorami konkursu przygotował wiele ciekawych nagród.
Już 11 lutego jury z kupidynem na czele wybierze najlepsze walentynkowe wyznania i nagrodzi je walentynkowymi nagrodami!
Do wygrania:
1.    Przepiękny cudowny miś- przytulaczek  dla walentynki ufundowany przez sklep "Świat Dziecka" w Skoczowie
2.    Piękny, walentynkowy bukiet kwiatów- podbije serce Twojej Walentynki – bukiet sponsoruje kwiaciarnia „Storczyk” w Skoczowie.
3.    Ona i on u fryzjera… czyli dwie stylizacje fryzur w salonie Mangoo w Cieszynie
4.    Masaż dla dwojga… Początek miłego walentynkowego wieczoru - ufundowało również studio Mangoo.
5.    Noc i poranek z królewskim śniadaniem w hotelu "Jaskółka", również czeka na walentynkowych romantyków.
6.    Zaproszenie do Hotelu Liburnia na walentynkową, niezapomnianą imprezę czeka na niewolników walentynkowego Kupidyna!
7.    Niezapomniane chwile w hotelu Jawor w Ustroniu – czyli nocleg ze śniadaniem dla dwojga.
8.    Pozwól walentynce zabłysnąć dzięki smsowemu wyznaniu. Zabiegi kosmetyczne w Salonie Sisi ufundowało Biuro Podróży Family Tour.
9.    Baw się na całego w dniu Walentego – "Cieszyńska Wenecja" zaprasza na romantycznego drinka, słodki deser i partyjkę darta…Może będziecie tak precyzyjni jak Kupidyn?
10.    Zabieg kosmetyczny w Salonie Piękności "IWONA" w Skoczowie, czeka na laureatów walentynkowego konkursu ox.pl.
11.    "Korbasowy Dwór" z Cieszyna dla laureatów konkursu przygotował kolację zwieńczoną deserem pełnym miłości.
12.    Na zwycięzcę czeka też kosz kosmetyków od firmy AVON

Wyślij SMS z walentynkowym wyznaniem na numer 73068 w treści wpisując: TC.WNOX.  treść życzeń imię lub pseudonim osoby do której kierujemy życzenia (np. TC.WNOX.Kocham Dla ukochanej Ewy od Arka, 600000000), Sms-y można wysyłać do piątku, 11 lutego do godziny 10. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 3 zł (+ 23% VAT) 3,69 zł z VAT. Uwaga! Całkowita długość SMS-a nie może przekroczyć 160 znaków oraz nie wolno używać polskich znaków w treści sms-a.. Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Sms można zobaczyć na dolnym, animowanym, czerwonym, walentynkowym pasku.

Kupidyn i redakcja Portalu Śląska Cieszyńskiego OX.PL zaprasza do wzięcia udziału w konkursie! Szczegółowe informacje , regulamin i ciekawostki związane z walentynkami znajdziecie na www.walentynki.ox.pl.
 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: