Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Zamarskach mają… plażę

Stowarzyszenie Miłośników Zamarsk od początku wakacji realizuje projekt PLAŻA. W miejscowym Parku obok sceny powstała piaszczysta strefa relaksu z leżakami, parasolkami i mnóstwem zabawek. Jest też tratwa piratów.

W ramach projektu dofinansowanego z programu Działaj Lokalnie, w każdą sobotę organizowane jest także wieczorne kino plenerowe. - Na wielkim ekranie najmłodsi mogą obejrzeć bajki ze Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej (g. 20.30), a dorośli kultowe polskie komedie np. „Sami Swoi” i „Jak rozpętałem II wojnę światową” (g. 21.00) – informuje Klaudiusz Zawada, sołtys Zamarsk.

To nie jedyny projekt realizowany przez Zamarskich społeczników, kolejny to „BAZA w ramach, którego 22 sierpnia 2020 r. odbędzie się Turniej w Piłkarzyki o Puchar Sołtysa (zapisy trwają do 20 sierpnia br. pod adresem: zamarskitv@gmail.com).

Red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-07-30 07:45:09
something eye: Wygląda na to, że za plecami wyrasta nam nowa Stolica regionu. Prawie pewne już jest, iż okoliczni mieszkańcy swoje ulubione wina będę niebawem pijać ze smakiem nie w krzaczorach za sklepikiem ale w klimatycznych winnicach.
2020-07-30 18:24:13
TamaldoBanjo: Swietna inicjatywa :)
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: