Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Ustroniu wybierają

W Ustroniu ruszyło głosowanie na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego. Do 15 września mieszkańcy miasta mogą dokonać wyboru na - ich zdaniem - najlepszy pomysł.

Mieszkańcy miasta Ustroń mogą głosować na 35 projektów, które zgłosili jego mieszkańcy. Do 31 sierpnia trwała weryfikacja oraz opiniowanie nadesłanych propozycji.

Od 1 do 15 września można dokonać wyboru najlepszego dla pomysłu. Wszyscy mieszkańców Ustronia mogą zapoznać się ze szczegółami projektów na stronie www.budzetobywatelski.ustron.pl.

Wybierać mogą mieszkańcy Osiedli: Polana, Poniwiec, Lipowiec, Nierodzim, Hermanice, Ustroń Dolny. Zamieszkali na Osiedlach Ustroń Górny, Zawodzie, Ustroń Centrum nie głosują,  ponieważ złożone projekty do ich Osiedli, które zostały formalnie zaakceptowane, automatycznie trafią na listę do realizacji w roku 2017.

Głosować można elektronicznie na stronie budżetu lub tradycyjnie w Urzędzie Miasta, w biurze nr 4 na parterze w godzinach pracy 7:30-15:30 od poniedziałku do piątku. Wyboru mogą dokonywać wszyscy uprawnieni bez względu na wiek. Nie ma również obowiązku podawania numeru pesel.

red.

źródło: mat.pras.
dodał: MB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: