Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W tym roku na zamku

Prawdziwa inwazja zakochanych na Gościniec Zamkowy w Kończycach Małych planowana jest na jesień tego roku. W październiku na kończyckim zamku odbędą się jesienne targi weselne, podczas których narzeczone pary będą mogły poznać uroki wesela na zamku. Narzeczeni, którzy zechcą powiedzieć sobie ''tak'' do końca 2015 roku, mają ostatnią szansę, by świętować tę decyzję w prawdziwie szlacheckim otoczeniu, gdyż w Gościńcu zostały już ostatnie wolne terminy na przyjęcie weselne.

Targi ślubne już w październiku

Wesele na zamku i to już od 90 zł za osobę? W Gościńcu Zamkowym w Kończycach Małych to możliwe. O pozostałych zaletach wesela w królewskim stylu, przekonać się będzie można jesienią tego roku, a dokładnie w październiku, kiedy to na kończyckim zamku organizowane będą targi ślubne, na których pojawią się wystawcy z regionu. Podczas targów w Gościńcu, będzie można podziwiać urok tutejszych komnat, skosztować staropolskiej kuchni, poznać trendy w weselnej modzie i ślubnej dekoracji, a także skorzystać z profesjonalnych porad ekspertów związanych z branżą weselno-ślubną. Na te atrakcje poczekać musimy do czasu, gdy spadną pierwsze liście drzew – targi ślubne w Gościńcu Zamkowym w Kończycach Małych odbędą się w październiku

Już teraz wszystkie pary planujące wesele mogą odwiedzić hotel oraz przyzamkową karczmę, w której dobrze zjedzą i chociaż przez chwilę poczują wzniosłą atmosferę imprez organizowanych w tym szczególnym otoczeniu zamku, którego historię widać na każdym kroku. Dla tych, którym klimat zamku bardzo przypadnie do gustu, mamy dobrą wiadomość - w kalendarzu imprez Gościńca Zamkowego zostało jeszcze kilka wolnych terminów na przyjęcia weselne organizowane w tym roku. Są to jednak ostatnie dostępne daty, dlatego trzeba się spieszyć. 

Jedyne takie miejsce w regionie

Położony w malowniczej i spokojnej okolicy, w otoczeniu drzew, stawów i fosy, Gościniec Zamkowy, to klimatyczny hotel mieszczący się w zabytkowym zamku. Początki zamku datuje się na przełom XV i XVI wieki, a jego obecny styl, po wielu przebudowach, określić można jako renesansowy. Zabytkowy charakter wnętrz podkreśla wyjątkowy nastrój panujący w zamku. Pobyt w komfortowych komnatach, sprawia, że każdy czuje się tu wyjątkowo. Pokoje nie utraciły historycznego klimatu, choć posiadają nowoczesne wyposażenie. W każdym z nich znajduje się łazienka, TVSat i dostęp do Internetu, w apartamencie w stylu retro - dodatkowo lodówka, a w  pokoju lux - wanna z hydromasażem. Na terenie lokalu znajduje się sauna parowa i sucha. 

Jak przystało na miejsce o bogatej historii, w tutejszej karczmie rycerskiej czynnej 24h na dobę rządzi staropolska kuchnia, w której liczy się zarówno jakość, jak i ilość – smak musi być regionalny, a ilość taka, by najeść się do syta. 

Gościniec Zamkowy to wymarzone miejsce na organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i uroczystości. Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że w przypadku wielu lojalnych klientów na weselu się nie kończy, bo po nim są chrzciny, kolacje z okazji rocznic ślubu, komunie i inne wydarzenia. 

Zamek w Kończycach Małych sprawdzi się także podczas odwiedzin rodziny z daleka, gdyż jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Beskidu Śląskiego. W jego okolicach znajdziemy wiele atrakcji turystycznych – od historycznego Cieszyna, sąsiadującego z Republiką Czeską, poprzez Beskid Śląski i Jezioro Goczałkowice, aż po tutejsze izby regionalne, galerie, muzea, zamki, pałace oraz drewniane kościoły. 

Catering i korytka rozmaitości w 11 wariantach

Gościniec Zamkowy to nie tylko magiczne miejsce, w którym każda impreza okolicznościowa przenosi nas do historycznej epoki, to także profesjonalna ekipa pracowników, która świadcząc usługi z zakresu cateringu jest w stanie przygotować wesele w dowolnym miejscu wskazanym przez klienta

To także przepyszne korytka rozmaitości dostępne w aż 11 wariantach! Korytka rozmaitości Gościńca Zamkowego uratowały już niejedną domową imprezę. Ich ceny zaczynają się już od 40 zł, a menu dostosowane jest do gustu i ilości osób. W przeciwieństwie do koryt dostępnych w innych lokalach, w Gościńcu Zamkowym zamówić możemy nie tylko mięsne zestawy, ale także ziemniaczane, pierogowe, sałatkowe i rybne. W zależności od tego, które korytko wybierzemy, nakarmić możemy od 6 do nawet 16 osób. Koryta rozmaitości należy rezerwować z tygodniowym wyprzedzeniem. Zamówić można także ich dowóz na miejsce. 

 

Do Gościńca Zamkowego łatwo dojechać, gdyż Zamek położony jest w Kończycach Małych przy ul. Staropolskiej 5, w gminie Zebrzydowice, w połowie drogi między Cieszynem a Jastrzębiem Zdrojem (dojazd drogą wojewódzką nr 937).

Wszystkich zainteresowanych organizacją wesel i innych imprez okolicznościowych, cateringiem, korytami rozmaitości czy też rezerwacją stolika w karczmie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu:

(32) 475 80 91 

lub mailowo pod adresem e-mail: zamek@konczyce.pl

Więcej informacji i zdjęć Gościńca Zamkowego znajdziecie na stronie: www.zamek.konczyce.pl

artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał:
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: