Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Twoim imieniu: zamknięty ORLIK

Popularne Orliki, czyli boiska wielofunkcyjne to miejsca chętnie odwiedzane przez dzieci i młodzież zwłaszcza w okresie wakacji. Jak się okazuje, nie zawsze można z nich korzystać. Orlik przy Gimnazjum nr 3 w Cieszynie w połowie wakacji został zamknięty.

- Dlaczego Orlik przy Gimnazjum nr 3 w Cieszynie w połowie wakacji został zamknięty dla dzieci, które zamiast siedzieć przed komputerem wolą pokopać w piłkę? – pyta i prosi o interwencję w tej sprawie jeden z czytelników naszego portalu.

Dlaczego Orlik został zamknięty w okresie wakacji? Jak się okazuje, ze względów bezpieczeństwa. Tak sprawę komentują przedstawiciele wspomnianego Gimnazjum - Zamknęliśmy ze względów bezpieczeństwa, aby dzieci same nie wchodziły na teren Orlika bez opieki osób dorosłych. Jak tylko znajdzie się grupa dzieci z osobą dorosłą, która skończyła 18 lat, to ich wpuścimy, otworzymy Orlik w każdej chwili. Trzeba to tylko zgłosić w sekretariacie. Orlik jest zamknięty, żeby nie wjeżdżać rowerami, nie wpuszczać psów i przede wszystkim nie niszczyć. 

Jak poinformowała nas placówka zamknięcie Orlika to wyjątkowa sytuacja, która ma miejsce tylko w tym tygodniu – od 31.07 do 04.08. W najbliższy weekend (05-06.08) Orlik zostanie otwarty. Tak będzie również już w następnych dniach. W przyszłym tygodniu osoba, która pilnuje obiekt, wraca z urlopu i Orlik będzie normalnie otwarty. Jest okres wakacyjny, urlopowy, tak się złożyło, że akurat w tym tygodniu zazębiły się dwa urlopy – informują władze szkoły.


Zobacz inne artykuły z serii: W Twoim imieniu

Coś cię niepokoi, zastanawia, zadziwia, nie wiesz, jak coś załatwić, gdzie się udać po pomoc, chcesz pozostać anonimowy - napisz do nas (natasza.gorzolka@ox.pl,  redakcja@ox.pl), smsa - 606 359 259 lub zadzwoń - 33 300 31 80 / 606 359 259 (pon-pt, 8-16).

W Twoim imieniu zajmiemy się sprawą, poszukamy odpowiedzi, sprawdzimy doniesienie. Pamiętaj - nie ma dla nas spraw zbyt błahych, jeśli mają znaczenie dla Ciebie!

 

MSZ

źródło: ox.pl
dodał: MSZ

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-08-03 21:04:18
koszor: Jako 10-latki sami biegaliśmy całymi dniami po lasach, a teraz nastolatki nie mogą same przebywać na boisku. W ten sposób władze gimnazjum przyczyniają się do wychowania pokolenia nieudaczników i życiowych pierdół.
2017-08-03 22:15:58
Przepierón: Tu masz koszor racje, ale jak ten obecny gimbus ma biegać jak pysk mo w smartfonie, krok łod galot mo w kolanach, pół fuga mu widać, ani przed jamnikym co mo krótki nogo by nie uciyk.
2017-08-04 08:31:52
STEVEabc: Może by tak nauczyciele na zmianę (np. po 4 godz.) pełnili dyżur na tym Orliku. Chyba żadnemu /nej/ nie przysługuje statutowo w ciągu roku 3 miesiące urlopu a nie czekać aż osoba pilnująca obiekt wróci z wakacji.
2017-08-04 09:24:40
szafran: lepiej żeby był zamknięty niż tak jak przy sp3 zamiast dzieci to głośno i zumba dla pan a nie dla dzieci
2017-08-04 10:28:02
SylwiaCieszyn: Tłumaczenie jest kuriozalne. Kiedy byłam dzieckiem chodziłam na boisko koło SP5 (obecnie gimnazjum 3), było ono w opłakanym stanie i nikt się nami nie przejmował, biegaliśmy i nic się nikomu nie stało. Wszyscy żyją. I zgadzam się z kolegą powyżej-rośnie nam pokolenie nieudaczników, maminsynków i popierdółek.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: