Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W sobotę do biblioteki w Jaworzu

Nowości w jaworzańskiej bibliotece. Otwiera się ona na tych, na co dzień zabieganych i zapracowanych. Otwiera swoje drzwi w sobotę. Prowadzi również bezpłatne wypożyczanie e- booków.

- Gminna Biblioteka Publiczna w Jaworzu wychodzi naprzeciw mieszkańcom Jaworza i uruchamia usługę pilotażową w celu rozpoznania środowiskowych potrzeb czytelniczych.Wszystkim zapracowanym, zagonionym, pracującym w przeróżnych godzinach biblioteka oferuje „Sobotnie Spotkanie z Biblioteką”. W każdą pierwszą sobotę miesiąca biblioteka będzie otwarta w godzinach 9.00 – 13.00 – informują bibliotekarze.

Jak dodaję bibliotekarze z Jaworza, to będzie doskonała okazja, by w końcu dotrzeć mogli, ci co na co dzień nie mają na to czasu. Sobota będzie doskonałą okazją by przyjść do placówki rodzinnie z dziećmi i spokojnie spędzić czas wybierając z bogatej oferty książek, audiobooków, regionaliów, czy czasopism. Biblioteka będzie czynna w każda pierwszą sobotę miesiąca do końca roku.
Dodatkowo można tu uzyskać darmowy dostęp do ebooków w serwisach: IBUK Libra oraz Legimi.

Bezpłatny dostęp można uzyskać w bibliotece – wystarczy być aktywnym czytelnikiem biblioteki i pobrać odpowiedni kod.
Dostęp do ebooków uzyskano w ramach zadania „Książki online dla każdego”. Zadanie finansowane jest w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: