Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Skoczowie piwko do północy

Już od 8 czerwca bezkarnie będzie można pić sobie alkohol w letnich ogródkach na terenie Skoczowa do godz. 24.00. Taką uchwałę podjęli skoczowscy radni.

Do tej pory ogródki letnie, gdzie można było kupić alkohol czynne były do 22.00, taka uchwała obowiązuje jeszcze do 8 czerwca. Wraz z rozpoczęciem EURO 2012 w Skoczowie zmienią się porządki. Teraz piwko w letnim ogródku będzie się lało do 24.00. – Taką propozycję otrzymaliśmy od firmy, która organizuje wspólne oglądanie meczy na skoczowskim Rynku. Decyzja co z tym zrobić należała do Rady Miejskiej – mówi Janina Żagan, burmistrz Skoczowa. Tylko dwóje radnych na 21 nie głosowało za tą uchwałą, dlatego też od 8 czerwca do końca września ogródki letnie będą mogły działać o dwie godziny dłużej. 

Na razie nie było żadnego protestu ze strony mieszkańców Skoczowa. – Co mieszkańcy na to powiedzą dowiemy się, kiedy uchwała wejdzie w życie. Mam nadzieję, że goście ogródków letnich nie będą sprawiali kłopotów. Myślę, że czasy już się zmieniły. Przećwiczymy, zobaczymy może stanie się to nawet skoczowską, letnią tradycją? – zastanawia się Janina Żagan. 

Dorota Kochman

źródło: OX.PL
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją