Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Simoradzu dodatkowy nabór do przedszkola !!!

Twoje dziecko nie dostało się do przedszkola? Nic straconego! Są jeszcze miejsca nie tylko dla mieszkańców Gminy Dębowiec.

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Simoradzu, chętnie zapisze przedszkolaki ponieważ planowane jest otwarcie dodatkowego oddziału przedszkolnego. Dzieci bawią się tu w małych grupach, organizowane są bezpłatne zajęcia dodatkowe: gimnastyka korekcyjna, język angielski, zajęcia regionalne, dzieci pracują też z logopedą.

Z racji tego, że w Simoradzu nie ma aż tylu dzieci, które stanowiłyby dodatkową przedszkolną grupę, placówka szuka przyszłych przedszkolaków, organizując dodatkowe zapisy. Niewątpliwym atutem dla pracujących rodziców jest fakt, że przedszkole czynne jest od 6.30-17.00. - Zapraszamy do naszego małego, bezpiecznego przedszkola, tu dzieci z pewnością wiele się nauczą, prócz standardowych zajęć prowadzonych jest też szereg zajęć dodatkowych. Ponadto pora otwarcia placówki z pewnością będzie odpowiadała pracującym rodzicom – mówi Tomasz Branny, wójt Gminy Dębowiec.

Zapisywać można się w przedszkolu. Wszelkie informacje tel. 33 856 27 27, 33 853 25 13, 723 698 321
 

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: