Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

W Ochabach ruch mostem tymczasowym

Jak poinformowali przedstawiciele skoczowskiego urzędu oraz Starostwa Powiatowego w Cieszynie, od 6 sierpnia 2019 o godzinie 16:00 na drodze powiatowej 2691 S (dojazd do DK81), czyli na ulicy Strażackiej w Ochabach zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na wyłączeniu z ruchu mostu głównego i skierowaniu pojazdów na most tymczasowy.

Most tymczasowy powstał obok mostu głównego. Ma umożliwić przeprowadzenie prac remontowych mostu nad Wisłą, do których obiekt musi zostać zamknięty. Jest to alternatywa dla szukania objazdów — Zgodnie z założeniami projektu tymczasowej organizacji ruchu na przebudowywanym odcinku drogi będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 30 km/h i tonażu do 15 ton — poinformowało Starostwo Powiatowe.

Organizacja ruchu w tej formie, planowo ma potrwać do końca listopada 2019 roku — W miarę postępu robót będziemy Państwa informować o dokładnej dacie przywrócenia ruchu na nowy obiekt. Za zaistniałe utrudnienia w ruchu przepraszamy – poinformowali przedstawiciele Starostwa, jednocześnie prosząc mieszkańców, lokalnych przedsiębiorców i użytkowników drogi powiatowej 2619 S w Ochabach Wielkich o stosowanie się do wytycznych tymczasowej organizacji ruchu i informacji przekazywanych bezpośrednio przez przedstawiciela Wykonawcy robót.

 

JŚ/mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: