Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W jakim samochodzie przystąpi do rywalizacji?

Dla fanów sportów motorowych mamy dobre wieści, ponieważ już wiemy, kiedy i gdzie o pierwsze punkty powalczy Kajetan Kajetanowicz, który w duecie z Maciejem Szczepaniakiem ukończył sezon na trzeciej pozycji w WRC2. Ustronianin musi jeszcze podjąć decyzję, w jakim samochodzie będzie się ścigał.

Załoga ORLEN Rally Team jeszcze nie wie, w jakim samochodzie będzie się ścigać w bieżącym sezonie, ale poznaliśmy jej plany na najbliższe tygodnie. Premierowy występ Kajetana Kajetanowicza w tym roku zaplanowany jest na połowę marca. Ustronianin, pilotowany przez Macieja Szczepaniaka, powalczy o pierwsze punkty w Meksyku (16-19.03).

- Zakończyliśmy właśnie bardzo ważne testy, w trakcie których porównywaliśmy nową generację Škody z poprzednią, dobrze nam znaną. Nowe auto zrobiło na mnie pozytywne wrażenie, ma duży potencjał. W mojej ocenie jest nieco mocniejsze – przyznał Kajetanowicz. - Analizujemy z inżynierami dane, jakie zebraliśmy podczas testów i na tej podstawie podejmiemy decyzję, czym wystartujemy w danym rajdzie tego sezonu – dodał.

 

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: