Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

W Istebnej wspierają OIOM

O cieszyńskim oddziale OIOM mówi się ostatnio wiele. Najpierw zbieranie były koce i pościel, teraz potrzebne są m.in. miski, środki higieny, mydła w płynie, maszynki jednorazowe i oliwki. Zbiórka organizowana jest w Istebnej.

W Istebnej pamiętają o szpitalu. Ostatnio informowaliśmy, że Gminne Przedszkole w Istebnej przekazało dary Stacji Dializ przy Szpitalu Śląskim w Cieszynie (link do tekstu tutaj). Teraz nadszedł czas na cieszyńskim OIOM – w akcję zaangażował się Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej oraz Zespół Regionalny „MAŁA ISTEBNA”. Dary można przekazywać w SP1 w Istebnej.

Co potrzebne jest na oddziale OIOM? - Oddział OIOM w Cieszynie potrzebuje artykułów takich jak: miski, środki do higieny, mydła w płynie, pianki do golenia, maszynki jednorazowe, oliwki i inne środki higieniczne. Potrzebne są również koce i pościel - mogą być używane, ważne żeby były czyste. Dzieci mogą wykonać także laurki dla medyków! – wyjaśnia istebniański GOK.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-11-26 12:57:16
☞☞☞: cieszyński OIOM potrzebuje mydła w płynie - ha ha ha może jeszcze koronkowych maseczek, tym z Istebnej kompletnie odbiło
2020-11-26 17:41:25
Po Prostu: w tej gminie mydło i wazelina to podstawa, po prostu
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: