Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

VII Powiatowy Turniej w Siatkówce Plażowej

Rekordowa ilość 119 drużyn z 58 szkół (i to pomimo ograniczenia ilości zgłoszeń) wzięło udział w VII Powiatowym Turnieju Siatkówki Plażowej Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych, które odbyły się w dniach 16-23 maja w Skoczowie.
Podczas imprezy zorganizowanej przez Stowarzyszenie 'Wrzos', działającym przy skoczowskim technikum rozegrano 218 meczy, często stojących na wysokim poziomie.
Ostatecznie z tytułów mistrzowskich cieszyli się:
Maria Haratyk i Edyta Grygierek (II LO im. M. Kopernika w Cieszynie)
Paweł Gabzdyl i Piotr Gabzdyl (I LO im. A. Osuchowskiego w Cieszynie)
Sabina Kajzar i Karolina Kolarczyk (Gimnazjum nr 4 w Skoczowie)
Adam Gąsior i Tomasz Czyż (Gimnazjum nr 2 w Ustroniu)
Kinga Szarzec i Żaneta Hulbój (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustroniu)
Adrian Bujok i Artur Posmyk (Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustroniu)

W tym miejscu zapraszamy wszystkich fanów siatkówki plażowej na VII Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Mistrzostwa Ziemi Cieszyńskiej, który odbędzie się w niedzielę, 28 maja, oczywiście w Skoczowie.


Wyniki:


SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE


Dziewczęta (18.05.2006 - czwartek)
1. Maria Haratyk / Edyta Grygierek (II LO Cieszyn)
2. Anna Pietras / Sylwia Szindler (LO Skoczów)
3. Kaja Romaniuk / Sabina Sikora (I LO Cieszyn)
4. Gracja Glac / Justyna Madaj (LO Skoczów)
5. Anna Kłósko / Janina Rąpel (ZSO Wisła)
6. Klaudia Gabzdyl / Kamila Bartosik (ZSP nr 2 Cieszyn)
7. Justyna Hallman / Natalia Strach (ZSR Międzyświeć)
8. Sylwia Międzybrodzka / Dorota Tymon (ZSEG Cieszyn)
9. Katarzyna Kuraczowska / Natalia Żebrowska (II LO Cieszyn)
10. Katarzyna Miech / Monika Zdonek (ZSZ Skoczów)
11. Daria Ciupka / Kinga Rucka (ZSR Międzyświeć)
12. Wioletta Wardzińska / Domonika Raszka (ZSME Cieszyn)
13. Kinga Baranowicz / Patrycja Hołomek (ZSZ Skoczów)
14. Natalia Holeksa / Anna Kubica (ZSEG Cieszyn)
15. Aleksandra Poloczek / Monika Machej (ZSO Wisła)
16. Arleta Ziobrowska / Magdalena Rączka (ZSP nr 2 Cieszyn)
17-19. Anna Kłosko / Katarzyna Moskała (ZSME Cieszyn)
17-19. Sylwia Rutkowska / Dominika Krzak (ZSP nr 1 Cieszyn)
17-19. Klaudia Brudny / Katarzyna Szczypka (ZSP nr 1 Cieszyn)

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
1. LO Skoczów – 58 pkt
2. II LO Cieszyn – 55 pkt.
3. ZSR Międzyświeć – 46 pkt.
4. ZSO Wisła – 44 pkt.
5. ZSP nr 2 Cieszyn – 42 pkt.
6. ZSEG Cieszyn – 42 pkt.
7. ZSZ Skoczów – 41 pkt.
8. ZSME Cieszyn – 31 pkt.
9. I LO Cieszyn – 29 pkt.
10. ZSP nr 1 Cieszyn – 22 pkt.


Chłopcy (17.05.2006 - środa)
1. Paweł Gabzdyl / Piotr Gabzdyl (I LO Cieszyn)
2. Bartosz Kisiała / Łukasz Szonowski (ZSZ Skoczów)
3. Łukasz Hallman / Sławomir Cichy (ZSP Ustroń)
4. Artur Grzegorzek / łukasz Zgoda (LO Skoczów)
5. Krzysztof Jabłoński / Mateusz Krzak (ZSP nr 1 Cieszyn)
6. Bartosz Bezek / Michał Konderla (LO Skoczów)
7. Dawid Rusin / Tomasz Raszka (I LO Cieszyn)
8. Piotr Cieślar / Łukasz Chlebek (ZSO Wisła)
9. Michał Kiecoń / Andrzej Muszyński (II LO Cieszyn)
10. Remigiusz Kolarczyk / Dariusz Zaleski ( ZSEG Cieszyn)
11. Łukasz Kolankowski / Kamil Karchut (II LO Cieszyn)
12. Mateusz Cienciała / Jakub Ferfecki (ZSR Międzyświeć)
13. Leszek Kornaś / Bartłomiej Przybyła (ZSZ Skoczów)
14. Ireneusz Socha / Krzysztof Rzepka (ZSEG Cieszyn)
15. Kamil Żyrek / Irena Czyż (ZSP Istebna)
16. Joachim Mikler / Szymon Krużołek (ZSR Międzyświeć)
17-23. Ivan Geissler / Ondřej Simonovic (SS Třinec – Kanada
17-23. Pavel Cieslar / Marian Glajcar (SS Třinec – Kanada)
17-23. Mariusz Tolasz / Zbigniew Hojka (ZSME Cieszyn)
17-23. Jacek Olkuski / Kamil Wrona (ZSP nr 2 Cieszyn)
17-23. Adrian Bojda / Robert Lebioda (ZSME Cieszyn)

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt:
1. I LO Cieszyn - 57 pkt.
2. LO Skoczów - 54 pkt.
3. ZSZ Skoczów - 49 pkt.
4. II LO Cieszyn - 44 pkt.
5. ZSEG Cieszyn - 40 pkt.
6. ZSP nr 1 Cieszyn - 38 pkt.
7. ZSR Międzyświeć - 36 pkt.
8. ZSO Wisła - 35 pkt.
9. ZSP Ustroń - 29 pkt.
10. ZSME Cieszyn - 22 pkt.
11. ZSP Istebna - 17 pkt.
12. ZSP nr 2 Cieszyn - 11 pkt.



SZKOŁY GIMNAZJALNE


Dziewczęta (22.05.2006 - poniedziałek)
1. Sabina Kajzar / Karolina Kolarczyk (G-4 Skoczów)
2. Małgorzata Wilk / Katarzyna Sikora (G-2 Ustroń)
3. Anna Pisiut / Wioletta Majętny (Gim. Kończyce Wielkie)
4. Anna Cieślar / Anna Wawrzyczek (Gim. Dębowiec)
5-6. Aleksandra Święczyk / Magdalena Pasieka (G-2 Skoczów)
5-6. Anna Smelik / Daria Kabiesz (G-1 Skoczów)
7-8. Karolina Janik / Natalia Popek (G-2 Ustroń)
7-8. Sylwia Holubek / Agnieszka Bardeli (G-3 Cieszyn)
9-12. Aneta Klimowska / Kinga Michalik (Gim. Dębowiec)
9-12. Karolina Jamróz / Angelika Walczak (G-1 Skoczów)
9-12 Karolina Obracaj / Aleksandra Hernik (Gim. Górki Wielkie)
9-12. Joanna Madzia / Katarzyna Czarnecka (G-4 Skoczów)
13-16. Sara Słowik / Agnieszka Moskała (G-2 Ustroń)
13-16. Marta Sobik / Marta Niepokojczycka (G-4 Skoczów)
13-16. Natalia Czyż / Izabela Fober (G-2 Skoczów)
13-16. Magdalena Sozańska / Marzena Górniok (G-2 Skoczów)
17-24. Ewelina Haratyk / Małgorzata Lebioda (G-5 Ochaby)
17-24. Katarzyna Moskwik / Małgorzata Moskwik (Gim. Dębowiec)
17-24. Martyna Paszanda / Kornelia Fajkis (Gim. Mnich)
17-24. Kinga Szafarczyk / Anna Korzec (G-5 Ochaby)
17-24. Monika Sedlaczek / Angelika Rucka (Gim. Chybie)
17-24. Joanna Lazar / Justyna Niemczyk (Gim. Goleszów)
17-24. Monika Śmierna / Klaudia Wicher (Gim. Goleszów)
17-24. Aleksandra Urbanowicz / Anna Kubala (G-1 Skoczów)
25-28. Kamila Cholewa / Barbara Ogierman (Gim. Mnich)
25-28. Magdalena Majorczyk / Daria Mrózek (Gim. Chybie)
25-28. Elżbieta Strządała / Natalia Szczypka (Gim. Mnich)
25-28. Agnieszka Rybarska / Dorota Woźnik (Gim. Goleszów)


Chłopcy (16.05.2006 - wtorek)
1. Adam Gąsior / Tomasz Czyż (G-2 Ustroń)
2. Jakub Wanat / Jakub Wiśniewski (G-3 Cieszyn)
3. Wojtek Śliwka / Robert Walczysko (G-2 Ustroń)
4. Sebastian Pająk / Mateusz Hejnowicz (G-4 Skoczów)
5-6. Paweł Gaś / Łukasz Wantuła (G-4 Skoczów)
5-6. Dawid Gomoła / Michał Czyż (G-2 Ustroń)
7-8. Tomasz Bryndal / Dawid Tomaszko (G-4 Skoczów)
7-8. Dawid Rakus / Wojciech Pietrzyk (G-2 Skoczów)
9-12. Szymon Czapla / Bartosz Czapla (G-3 Cieszyn)
9-12. Maciej Michalik / Andrzej Mach (G-3 Cieszyn)
9-12. Wojciech Mazur / Łukasz Kajstura (Gim. Mnich)
9-12. Kamil owski / Łukasz Bączek (G-1 Skoczów)
13-16. Przemysław Lanc / Jarosław Zadara (G-1 Skoczów)
13-16. Paweł Bołdys / Adam Rakoczy (Gim. Mnich)
13-16. Paweł Urbanek / Łukasz Halama (Gim. Strumień)
13-16. Adam Szczypka / Kamil Szadkowski (G-3 Pierściec)
17-24. Lukasz Czermek / Przemysław Majda (G-1 Skoczów)
17-24. Mariusz Grycz / Kamil Matuszny (G-3 Perściec)
17-24. Miłosz Gołyszny / Michał Dorolok (Gim. Goleszów)
17-24. Michał Czyż / Melchior Sikora (Gim. Goleszów)
17-24. Adrian Brudny / Mateusz Bijok (G-2 Skoczów)
17-24. Marcin Kaizer / Dawid Firuzek (G-2 Skoczów)
17-24. Piotr Sibisz / Mateusz Smolana (Gim. Mnich)



SZKOŁY PODSTAWOWE


Dziewczęta (23.05.2006 - wtorek)
1. Kinga Szarzec / Żaneta Hulbój (SP-2 Ustroń)
2. Anna Brózda / Dominika Cichy (SP-2 Ustroń)
3. Monika Piszut / Patrycja Machej (SP Hażlach)
4. Bożena Jędrysik / Monika Tomaszek (SP-5 Ochaby)
5-6. Ewa Pagieła / Agnieszka Zając (SP-5 Ochaby)
5-6. Patrycja Barańska / Paulina Jamróz (SP-8 Skoczów)
7-8. Angelika Kula / Klaudia Leśniak (SP-1 Skoczów)
7-8. Sandra Majka / Daria Chwastek (SP-8 Skoczów)
9-12. Aneta Lebioda / Ewa Wawrzyczek (SP Dębowiec)
9-12. Katarzyna Jasionowicz / Klaudia Kozieł (SP-3 Skoczów)
9-12. Aleksandra Sikora / Natalia Krzempek (SP-1 Skoczów)
9-12. Dorota Wawrzyczek / Anna Czyż (SP Dębowiec)
13-14. Dominika Witoszek / Magdalena Mazurek (SP Hażlach)
13-14. Izabela Haratyk / Joanna Łupieżowiec (SP 6 Ustroń)


Chłopcy (23.05.2006 - wtorek)
1. Adrian Bujok / Artur Posmyk (SP-2 Ustroń)
2. Mateusz Macura / Robert Skrzypczak (SP-2 Ustroń)
3. Jakub / Kamil Macura (SP-3 Skoczów)
4. Szczepan Ostrowski / Przemysław Kamiński (SP-1 Skoczów)
5-6. Piotr Obracaj / Marcin Plinta (SP Hażlach)
5-6. Daniel Smagło / Rafał Michalak (SP-3 Skoczów)
7-8. Dawid Lisowski / Szymon Wojtas (SP-1 Skoczów)
7-8. Tomasz Dawicki / Patryk Słowicki (SP-8 Skoczów)
9-12. Wojciech Studnik / Dawid Duda (SP Dębowiec)
9-12. Jakub Borkowski / Krystian Stolpa (SP Dębowiec)
9-12. Szymon Kiszło / Mateusz Wojaczek (SP 8 Skoczów)
9-12. Piotr Michałek / Patryk Wigłasz (SP Hażlach)
źródło: SRiWR "OLZA"
dodał: AK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: